• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Puddle...

image.jpg Sziasztok.
Ma volt nagy takarítás. Sajnos multhéten kimaradt de most bepótoltam mindent. Növények felére vissza vágva, vissza ültetve. Kezd dúsulni rendesen. A világítást vissza eresztettem most kb 2-3cm magasan van a vízfelszín felett. Hátha a vörös növényem jobban adja a színét nem mintha most csúnya lenne. Tápozás változatlan, szerintem így rendben van növények nőnek alga nem nagyon van max az üvegen némi barna.
 
Alakul ez szépen.(y)

Mit szólnál, ha az elülső lapos kavicsokra növesztenél kis mohát, monosoleniumot, ricciát, akkor zöld kis gombócok lennének!:D
 
Alakul ez szépen.(y)

Mit szólnál, ha az elülső lapos kavicsokra növesztenél kis mohát, monosoleniumot, ricciát, akkor zöld kis gombócok lennének!:D
Nem rossz ötlet [emoji2] a riccia tetszik is meg volt is... Szóval nem vetem el mint ötletet[emoji2]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Ejnye.
A szöveg meg lemaradt.
Hétvégén volt vízcsere, illetve a kötelezők. Sajnos most az ozmo vizet nem tudtam beszerezni így sima vízzel töltöttem vissza. Egyébként elégedett vagyok az üveggel növények nőnek, kéthetente metszés van. Alga minimális barna az üvegen illetve az anubiason zöld pont alga. Neki lehet az is baja lehet, hogy telibe kapja a fényt.
Egy szó mit száz kezd a nappali dísze lenni:D
 
Sziasztok.
Igen régen jártam erre.
Az utolsó bejegyzés óta nem nyúltam az akihoz, azon kívül, hogy az elpárolgott vizet vissza töltsem. Ezért most lehet kapni is fogok de ami még durvább, hogy minimum 2-3hete egy csepp tápot sem kapott. Se vízcsere, se nyírás. Elengedtem nagyon... Viszont alga minimális van, nem durva a helyzet.
Lőttem egy spontán képet ami természetesen vállalhatatlan[emoji3]
Amint kicsit össze kapom magam rendbe vágom ígérem [emoji9] csak jussak a végére a dolgoknak. Munkahelyet váltottam, kocsit cseréltünk, szinezzük a házat stb stb... [emoji3]d2fb721c338df7f9b31e53e1def07192.jpg
 
Back
Oldal tetejére