• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Puddle...

Ma ismét egy kis barkácsolással töltöttem a délelőttöt. A halas felé csináltam világítást. Semmi extra, teljes felületen takarja az akit. A pocsolya régi világításából kiszedtem a kompakt izzókat azok kerültek bele. Továbbra sem növényezés a cél de így szebb szinek vannak mint a sárgás fénycsövekkel. Illetve nem is kell oda fényágyú efektus halak nem nőnének jobban tőle. Lefestem még feketére aztán kész[emoji2]b7295a1b0c49758ba213e2680e3e2c20.jpg
 
Felbuzdulva a kazánházban találtaktól kimentem az esőben a kertbe kutatni kicsit. Zseblámpa fényénél ez jött velem szemben 1kép.
Végül három darab lett kiválasztva. Átsikáltam őket drótkefével, lemostam, majd beáztattam őket vízbe. Mind felúszott. Majd cserélgetem rajtuk a vizet, meg átsikálom még párszor. Aztán meglátjuk lesz-e belőlük valami vagy sem[emoji2]42e48f8b0b1b50880db6bd75aa5a6c28.jpg53c462891076820b2e6fc8a19489ef26.jpg
 
Felbuzdulva a kazánházban találtaktól kimentem az esőben a kertbe kutatni kicsit. Zseblámpa fényénél ez jött velem szemben 1kép.
Végül három darab lett kiválasztva. Átsikáltam őket drótkefével, lemostam, majd beáztattam őket vízbe. Mind felúszott. Majd cserélgetem rajtuk a vizet, meg átsikálom még párszor. Aztán meglátjuk lesz-e belőlük valami vagy sem[emoji2]View attachment 67882View attachment 67883
Hátööö, kicsit brutál szképet tudsz majd ezekből összedobni. (y)
Mondjuk én is néhány évnyi tapasztalat múlva. :D
 
Vagyok bajban ezekkel a fákkal. Beindult a fantáziám és tudnám mire használni őket előkészítés után. Viszont most jön a gond, hogy nincs miben megvalósítani. Ezt a berendezést én nem bántanám egyenlőre mert a dragonok nagyon tetszenek viszont ehez a fákhoz nem mennek. További terveim közt az volt ha a technikai oldal megvan akkor veszek még dragont és átépítem egy más elképzelés szerint. Ez még pár hónap kérdése de ezek a fák most bekavartak.
Talán ha jézuska meglepne egy nano-val akkor abban menne tovább a dragon a fák pedig ebben. Viszont ha jönne egy nano kocka akkor megint technika beszerzése. Ez egy ördögi kör [emoji2]
Fogalmam sincs mit csináljak. Talán ha megvannak a fák akkor csinálok egy keretet és megnézem hogyan mutatnak méretben aztán ha tetszik akkor átépítem. [emoji2]
 
Back
Oldal tetejére