• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Puddle...

Semmit[emoji2]
Már Adriántól megkaptam hogy tudatmódosító hatása alatt vagyok[emoji2]

Szívesen küldünk még növényt, ha küldessz az anyagból. :D
Kedvcsinálónak a mai ritkítás (bár ennek már van gazdája):
IMG_20181111_164827.jpg

Ha már offolunk, csináljuk rendesen. :)
 
Az első fő követ nem merem kivenni mert az sok talajt tart. Víz leengedés nem játszik mert kis hijján nullára kellene engedni.
Kérdés. Dragon lyukaiba bedugdosva rendben lehet a fissi? Pár helyre már dugtam be azóta is bent vannak. Nem volt még ilyen mohám így nem tudom hogy kapaszkodik vagy mindenképpen ragasztani/kötözni kell?3578f1700fae1cb165f1855c7c33f8a7.jpg
Ott van hátul bedugdosva.
 
Ne legy mar unnepronto.. Annyira szep amit es ahogyan csinalsz. Imadom a rajongasod.

Köszi Henrik az elismerő szavakat.
Sajnos sok idő kellett ahhoz, hogy rájöjjek amíg nincs meg a megfelelő technika addíg csak küszködés.
Most, hogy minden adott nyilván nagyobb a lelkesedésem is hiszen a folyamatos fejlődést látom az üvegben!
Egyre többet lesem a tapasztaltak mit hogyan csinálnak és próbálom raktározni az információkat is. Ma pont azt néztem, hogy egyik másik növény rossz helyen van. Most a hátsó szekció zavarja a szemem. Azt kell kicsit alakítanom, hogy kellemesebb legyen a szememnek.
 
Back
Oldal tetejére