• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Puddle...

Kérdés.
A pilácsomba beköltözött a vihar szimulátor. Időnként villan egyet a lámpa. Analóg időkapcsolón van. Mikor először láttam megfordítottam a dugót a konnektorban. De csak csinálja időnként.
Mit kell csinálni vele?
Ezt a legtobb fenycsoves lampa produkalja. A kapcsolo megszakitott kabelere tolj egy 150 K ohmos ellenalast. Ha nem tudsz szerzek. 09-44-08-6pic596a27c4.jpg
 
Kérdés.
A pilácsomba beköltözött a vihar szimulátor. Időnként villan egyet a lámpa. Analóg időkapcsolón van. Mikor először láttam megfordítottam a dugót a konnektorban. De csak csinálja időnként.
Mit kell csinálni vele?
Ezek az Odyk a kétpólusú időkapcsolót szeretik.
 
Ma este karbantartás a halas akiban. Innen ma este kikerült a három paradicsom hal. Menniük kell az üvegből mert nagyon agresszívek lettek. Sajnos az egyik aranyhalat ki is kellett menekíteni mert elkezdték szekálni, illetve pikkelyeket csípkedni róla. Ő most 10l karantén akiban van pár napig. Ez az aki megkapja a pocsolya régi világítását egyenlőre.
Illetve ma este csinálom az Ody végleges emelését az új plexiből.
 
Ma este karbantartás a halas akiban. Innen ma este kikerült a három paradicsom hal. Menniük kell az üvegből mert nagyon agresszívek lettek. Sajnos az egyik aranyhalat ki is kellett menekíteni mert elkezdték szekálni, illetve pikkelyeket csípkedni róla. Ő most 10l karantén akiban van pár napig. Ez az aki megkapja a pocsolya régi világítását egyenlőre.
Illetve ma este csinálom az Ody végleges emelését az új plexiből.

Végeztem.
Nagy akiban 70l vízcsere, talaj porszívózás, üveg pucolás. Dekorokon kezd urrá lenni az ecset alga ezért is cseréltem ennyi vizet. Ide a nem túl távoli jövőben tervezek egy külső szűrőt illetve lesz egy lámpa uprage is. Pedig igéretet tettem, hogy ezzel nincs semmi növényezés de párom azt mondta ide is kell szűrő meg lámpa csere. Ha kell hát kell[emoji2]
A pocsolya emelése nem sikerült. Megnéztem a plexiket amiket leszabtak. Amikor ide adták csak gyorsan bedobtam a táskámba meg sem vizsgáltam őket. Na most egy derék szöget sem találtam benne se egy egyenes vágást. Olcsó húsnak híg a leve[emoji2] marad az amit én csináltam. Nekem tetszik ebben a formában punk tum[emoji2] ha engedni kell lefelé akkor levágok belőle...
Növények köszönök jól vannak, mikor haza jövök munkából és ránézek bubi tenger van. Mindenki növöget, tenellus meg úgy beindult, hogy csak ámulok. Eddíg csak vegetált most meg úgy terjeszkedik, hogy öröm ránézni. Szombaton vagy vasárnap lesz a heti karbantartása. Akkor lesz a szűrő egy hónapja üzemben. A szűrőcsövek kezdenek szépen elszineződni, gondolom kezd beállni a szűrő. Mondjuk a biorio beállt volt. De már hajt a kíváncsiság így hétvégén bele kukkantok. Tudom, hogy még korai de már útban vannak a szekrényben a dupla csapok így most fogom őket berakni, a szűrőbe meg max cserélek perlont. [emoji846]
 
Csak nem bírok dűlőre jutni ezzel az emeléssel [emoji2]
Most ilyen verzió van. 6mm plexi, az akin így tolható a lámpa gond nélkül. A lábat ne szóljátok meg mert ahhoz ragaszkodom foggal körömmel[emoji2]
Talán ez lesz a befutó emelés[emoji2]IMG_1438.jpg
 
Back
Oldal tetejére