• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The mystic gateway

Persze Opti az üveg 20*15*15 ös egy 5 wattos led világítja majd be. Nemsokára jövök képekkel is egy külön indított topikban.

Valahogy kevesebbre tippeltem[emoji2]
Kíváncsi vagyok[emoji846]
Szűrés? Vagy nem is lesz benne?
 
HAC akárhányadik is lesz, nekem őrülten tetszik, igazán jól tükrözi a nevét.
Hatalmas gratula hozzá.
 
Köszi Csilla !
Most hogy egy picit túltettem magamat azon hogy idén sem sikerült a dobogó,más szemmel tekintek az akváriumra.
Rengeteg tervezés és munkaóra volt benne,és szerintem ezért is csalódás számomra aki előrébb várta magát,mert tudom mit raktam bele.
Egyet a jövőre nézve szem előtt tartok,azt hogy nem kell ennyi növény egy növényes akváriumba mert ugyan megtalálom a harmóniát és egyik növény sem nyomja agyon a másikat,de egy letisztultabb kevésbé "színes" kép talán jobban fog mutatni.
Persze ez még csak az első versenye az akváriumnak jön még itthonról a TAC na meg IAPLC IIAC AGA és ha igaz akkor EAPLC
A következő összeállítás nyár derekán kívánom indítani,de sem időm sem energiám és megmondom őszintén kedvem sincsen már naplózni.Egy kicsit magamnak építem a következő összeállítást és elhagyom a verseny miatti görcsölést.Ha olyan lesz amilyet szeretnék készül róla fotó ha nem akkor sincs gond kihagyok egy évet.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére