• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Movie of Green Aqua

viktorlantos

Alapító
Admin
2016 megkoronázására elkészítettük az első imázsfilmünket. :)

Szerettük volna az év végi pezsgőzés mellé odatenni, de egy mozaik még hiányzott. Sajna ezt végül nem sikerült megcsinálni ezért nem vártunk tovább és útjára engedtük

Most már látható a film, amit nekünk is büszkeség visszanézni :)


Magyarul felirat van a youtube-on amit a felületen tudtok bekapcsolni.
Reméljük sikerül egy kis magyar ízt adni a nemzetközi hobbizásnak a videó által is :)
 
Jaaajjjj, annyira jó ilyen imázsfilmeket látni, főleg marketinges végzettséggel!!! Szuper lett!!! Büszkén osztottam meg, hogy immár én is egy tojáshéjas "akvaszképer" vagyok, hadd ejtsen rabul minél többeket eme csodás hobbi, életstílus! [emoji171]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Utoljára módosított:
2016 megkoronázására elkészítettük az első imázsfilmünket. :)

Szerettük volna az év végi pezsgőzés mellé odatenni, de egy mozaik még hiányzott. Sajna ezt végül nem sikerült megcsinálni ezért nem vártunk tovább és útjára engedtük

Most már látható a film, amit nekünk is büszkeség visszanézni :)


Magyarul felirat van a youtube-on amit a felületen tudtok bekapcsolni.
Reméljük sikerül egy kis magyar ízt adni a nemzetközi hobbizásnak a videó által is :)
[emoji95] [emoji108] OTT VAN[emoji122] [emoji95]

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Kifejezetten örülök, hogy összedobtatok egy ilyen promó videót. Hűen tükrözi a valóságot. Aki már járt nálatok szerintem tapasztalatból tudja, hogy a színvonalból és a magas minőségből nincs hiány. Megeshet, hogy a világon máshol is vannak jó boltok, de nektek köszönhetően kicsiny hazánk is fel tud mutatni valamit ezen a téren, amire egy magyar akvakertész büszke lehet;) Egy dolgot bánok, mégpedig a közel 200 kilómétert Törökbálint és a lakhelyem között :D Így kissé nehezebb csak úgy beugrani a boltba körülnézni, ha az embernek úgy támad kedve. De ez legyen a legnagyobb probléma. Mégegyszer gratula(y)


Ha jól vettem ki a szavaiból, akkor Mr. Knott-nál azért befigyelt egy pillanatig az anyanyelv :D:D (Hungary/Ungarn)
 
Köszönjük a visszajelzéseket és a kedves szavakat. Amikor elindítottuk a céget még mi sem gondoltuk volna, hogy évek múlva egy meghatározó pont leszünk az aquascaping térképen. Persze a cél mindig is az volt, hogy azt tudjuk adni, amit a legjobbaknál lát az ember.
Mindig van hova fejlődni és kell is. A jelenlegi állapotunk is csak egy lépcső. Innen csak előre vezethet az út.

Ha jól vettem ki a szavaiból, akkor Mr. Knott-nál azért befigyelt egy pillanatig az anyanyelv :D:D (Hungary/Ungarn)

Igen nála az angol időnként döcög, de szeretjük ezzel együtt. (y)

Tom Barr szerepelt volna még a videóban de nem tudtuk időre összehozni az anyagot vele. Így sajnos kimaradt. Majd egy másik alkalommal.


Idén sem ülünk a babérjainkon :) A múlt évi Adam workshop után további külföldi vendégek érkeznek. Juan Puchades áprilisban jön majd, dátumot pontosítunk még. (y) És valamikor elindítjuk a regisztrációt az eseményre.
 
Köszönjük a visszajelzéseket és a kedves szavakat. Amikor elindítottuk a céget még mi sem gondoltuk volna, hogy évek múlva egy meghatározó pont leszünk az aquascaping térképen. Persze a cél mindig is az volt, hogy azt tudjuk adni, amit a legjobbaknál lát az ember.
Mindig van hova fejlődni és kell is. A jelenlegi állapotunk is csak egy lépcső. Innen csak előre vezethet az út.



Igen nála az angol időnként döcög, de szeretjük ezzel együtt. (y)

Tom Barr szerepelt volna még a videóban de nem tudtuk időre összehozni az anyagot vele. Így sajnos kimaradt. Majd egy másik alkalommal.


Idén sem ülünk a babérjainkon :) A múlt évi Adam workshop után további külföldi vendégek érkeznek. Juan Puchades áprilisban jön majd, dátumot pontosítunk még. (y) És valamikor elindítjuk a regisztrációt az eseményre.

Cool! De azért ha jön JuriJS, vagy Oli, akkor majd szóljatok! :D
 
Sőt...ha legközelebb Dave is a kontinensen lesz látogatóban ,ide is elinvitálhatnátok.Szuper lenne az is.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Köszönjük a visszajelzéseket és a kedves szavakat. Amikor elindítottuk a céget még mi sem gondoltuk volna, hogy évek múlva egy meghatározó pont leszünk az aquascaping térképen. Persze a cél mindig is az volt, hogy azt tudjuk adni, amit a legjobbaknál lát az ember.
Mindig van hova fejlődni és kell is. A jelenlegi állapotunk is csak egy lépcső. Innen csak előre vezethet az út.
Azért ez nem semmi. Én nem tudom, hogy van nálatok az összetétel a cég vezetők között, ki az üzleti érzék, ki a piac kutató, ki a befektető, vagy ki a mind kettő vagy mind három, de amit Ti létre hoztatok, az nem egy előre bejáratott tuti üzlet ami már évek óta dübörög csak a jó helyezkedés végett létre hoztatok még egy üzletet Budapest dél-nyugati részén.
És a rengeteg apró felszerelés, kellék .. sok mindent el kell adni és talpalni az újabbnál újabb termékekért. Nem egy uszoda technikai cég ami évente 2 medencét le telepít és meg is van egy évi bevétele.
Én nagyon felnézek a teljesítményetekre gondolok itt a bolt és webáruház, a fórum ami egy kincsesbánya stb. Sok örömet nyújtotok ,és ebből sok ember boldog perceket kovácsolhat önmagának csak meg kell ragadni a lehetőséget.
Nagyon kevés (szinte nulla) ilyen üzlet létezik, ahol egy ekkora fórum támogatási rendszer működik, és ahogy látom a fórum tagok aktivitásán, ezt nem csak én látom így. Le a kalappal(y)
 
Back
Oldal tetejére