• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Az ecsetes bucékat, rizómásokat tedd egy vödörbe és 1/20 arányban keverj bele fehérítő öblítőt. Hagyd 5-10 percig ázni, az ecset elpusztul a fehér elhalt szőröket meg lerágják a lakók. Persze alaposan öblítsd le mielőtt visszateszed.
 
A regi talaj iszaposodott el. Teljesen folyossa valt. Nyilvan mulm is tarsult hozza. Mar nem emlekszem mi volt a neve. Manaballt vagy brownie aljzatot teszek bele ha lesz hozza meg kedvem, mert jelen pillanatban a kivett novenyek nem fernek vissza. Vagy ha vissza is fer, a talaj nem fer ala. Valamit ki kell talalnom.
View attachment 66520
jól kiszippantottad a talajt! milyne idös volt hogy igy elfolyósodott? nem lesz gond a ph val igy talaj nélkül?
 
jól kiszippantottad a talajt! milyne idös volt hogy igy elfolyósodott? nem lesz gond a ph val igy talaj nélkül?
Annyira nem hinnem. Co2 van benne stb. Jo egy eves valami mak szeru valami volt talan tesztre kaptam. Valamikor mar csereltem de a kovek kozul nem tudtam kivenni ezert sok benne maradt.
Vegul a brownie nyert. Halgattam ezsolt akvakertesz érdemes muvesz baratunkra. Valoban nem csunya. Marmint a talaj.

Valamennyi zavarossag meg van benne.
IMG_20181101_182018.jpg IMG_20181101_182032.jpg IMG_20181101_182038.jpg IMG_20181101_182048.jpg
 
na ez jó lett! ez nem a dennerlének a talaja!??
Ja és mellesleg keresek 4-5-6kgos barna lávakövet egyet vagy kettöt!
van egy, a fcbn akadtam rá , a srác kecskeméti , de ö volt az egyedüli aki jelentkezett hogy van neki! hátha van másnak is!
na csak azért irom ide hátha akad az ismeröseid között akinek van! no meg a 3. képen ott figyel egy kisebb darab, s ahol van kicsi ott nagy is:ROFLMAO:
 
na ez jó lett! ez nem a dennerlének a talaja!??
Ja és mellesleg keresek 4-5-6kgos barna lávakövet egyet vagy kettöt!
van egy, a fcbn akadtam rá , a srác kecskeméti , de ö volt az egyedüli aki jelentkezett hogy van neki! hátha van másnak is!
na csak azért irom ide hátha akad az ismeröseid között akinek van! no meg a 3. képen ott figyel egy kisebb darab, s ahol van kicsi ott nagy is:ROFLMAO:

Papíron 104 kg lávakövem van, három változatból. A legnagyobb 12 kg-os, ha járnál Pécs felé... :whistle:
 
Annyira nem hinnem. Co2 van benne stb. Jo egy eves valami mak szeru valami volt talan tesztre kaptam. Valamikor mar csereltem de a kovek kozul nem tudtam kivenni ezert sok benne maradt.
Vegul a brownie nyert. Halgattam ezsolt akvakertesz érdemes muvesz baratunkra. Valoban nem csunya. Marmint a talaj.

Valamennyi zavarossag meg van benne.
View attachment 66539 View attachment 66540 View attachment 66541 View attachment 66542
na de most tényleg az én köveimet pazarlod? :D Vigyázz mert elzavarlak még egy zsákért ;)

Talaltam a 240-esben egy ilyet.
View attachment 66549 View attachment 66550
Nyilvan korai meg a talalgatas, de amire hasonlit szinben az a tigris guppi. Ebbe az akvariumban viszont csak him van. Kifogtam es betettem a kis guppik koze. Hat nem testverek az bizti
Szerintem is guppi lesz

ez nem a dennerlének a talaja!??
Látod még nem vagy elég függő... múltkor pont szóba jött ez a kavics: Talajt,Dekor homokot Keresek
 
na de most tényleg az én köveimet pazarlod? :D Vigyázz mert elzavarlak még egy zsákért ;)


Szerintem is guppi lesz


Látod még nem vagy elég függő... múltkor pont szóba jött ez a kavics: Talajt,Dekor homokot Keresek
ez nem függőség probléma,hanem a tárolóval vannak néha zavarok! be is lájkoltam ahol a zebra ottod van, szép egy darab!
látod látod!:ROFLMAO: amugy én itt kinnt találtam ilyen dekorkövet most a napokban(y)
 
Back
Oldal tetejére