• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Tegnap esti kellemes szolizas. Romantikus seta az autoig. Es ahogy kozeledtem egyre jobban elhagyott az erom..
d6dd34e843cd97ffdc901b5ff09c8ca9.jpg

10,5 k a levetel. 30k a szab.sert. csekk. Most kezdem felfogni, hogy a felesegem mire ertette, hogy a sok szoli artalmas. Nem baj kemeny vagyok. Szeretem ha faj.[emoji122] [emoji35]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Tetszik az inspirációd ;) :D

Egyébként +1 az erdős scape-re, a nanoban én is ilyesmin gondolkodtam, most legalább látnám megvalósulni :p :D
 
Tetszik az inspirációd ;) :D

Egyébként +1 az erdős scape-re, a nanoban én is ilyesmin gondolkodtam, most legalább látnám megvalósulni [emoji14] :D
Sziasztok.
Hajthatatlan vagyok masiranyba menni. Viktor kepe teljesen magaval ragadott. Koszonom a velemenyeket, es az okfejteseket.
Marad a patakmeder. Nagyon reszletes, aprolekos , nagyon kis helyre kell beletomni de valahogy ezt most nagyon erzem. Szuksegem van erre a munkara. Az egyik ok, hogy meg tudom e csinalni a masik, a terhatas gyakolasa. Nagyon ra vagyok kattanva....

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Sziasztok.
Hajthatatlan vagyok masiranyba menni. Viktor kepe teljesen magaval ragadott. Koszonom a velemenyeket, es az okfejteseket.
Marad a patakmeder. Nagyon reszletes, aprolekos , nagyon kis helyre kell beletomni de valahogy ezt most nagyon erzem. Szuksegem van erre a munkara. Az egyik ok, hogy meg tudom e csinalni a masik, a terhatas gyakolasa. Nagyon ra vagyok kattanva....

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Találtam valami hasonlót, lehet tudod használni valamelyik részletét, itt is van térhatás:

yakushima13.jpg
 
Utoljára módosított:
Hajthatatlan vagyok masiranyba menni. Viktor kepe teljesen magaval ragadott. Koszonom a velemenyeket, es az okfejteseket.
Marad a patakmeder. Nagyon reszletes, aprolekos , nagyon kis helyre kell beletomni de valahogy ezt most nagyon erzem. Szuksegem van erre a munkara. Az egyik ok, hogy meg tudom e csinalni a masik, a terhatas gyakolasa. Nagyon ra vagyok kattanva....
Kemény vagy, mint a fagyott kutya lába!;)
Szép kihívás és azt szeretném látni, hogy sikeresen átvágtad a gordiuszi csomót.
Én biztatlak, mert valami okból szeretem a lehetetlen(nek tűnő) küldetéseket.:)
 
Szép kis történet. De maga a nép, milyen nemzetiségű? Mert az ős ellenség amerika. De ha delelőt a Szovjetuniót akarják elfoglalni akkor nem Szovjetek. Amerikaiak sem lehetnek mert délután oda készülnek. Akkor csak Magyarok lehettek. Ezt abból gondolom, hogy az Amerika ellenességet a népbe a Szovjet ideológia nevelte bele. A Szovjet tagállamok kizárt, hogy terveztek volna egy esetleges Szovjet ellenes puccsot. Magyarország nem volt Szovjet tagállam, csak az ideológia haszon élvezője, illetve a közös Szovjet piac elkötelezett része. Viszont 56-ban puccsot gyakoroltak, és amikor visszanyalt a fagyi, amerikai segítséget vártak ami vagy csak ígéret volt, vagy csak propaganda. Vesszenek az imperialisták.A Szovjet birodalommal szomszédosak voltak így egy esetleges támadáshoz nem kellett nagyot moccanni. Ha összekapták magukat délre végigértek, és délutánra már a Gyezsnyev foknál kopogtattak a Csukcs tengeren. Innen már sima a terep.
Mivel a Szovjetunió régen volt, feltételezem 30 évvel ezelőtti vagy öregebb a történet. Akkor Magyarországon ha jól tudom, talán még nem volt annyira elterjedt a kanabisz, ami a borzasztó üzleteket és a rettenetes ötleteket szüli. Ez a kőrt rendkívül beszűkíti,mivel már a 30 évvel ezelőtti Magyar határon belül, Szovjet katonák állomásoztak.
Nemes egyszerűséggel amit megfejtettem: ismerték a telet, és nem féltek a hidegtől,náluk nyár volt mivel érett a termés, a párbeszédben egyszerű tartalmat észleltem, (tömören fogalmazás,könnyű bánás a nagy szavakkal), országon belüli átvilágítás nélküli lakossági nyilvántartás. stb stb Romániában élő magyarok.
Megfejtés: Székelyföldiek voltak a történeted szereplői.
Kicsit elkalandoztam...
Tehát akkor köszönöm a hozzászólásodat. Ha jól értelmezem Te hátradőlve néznéd ahogyan építek egy iwagumit, és a teljes naplózást követve, mosolyogva néznéd, ahogy 2 hónap múlva szétborítanám az egészet, és idegből neki állnék Viktorlantos patakjának. :sneaky:
Valld be! :ROFLMAO:
Azért köszönöm a véleményed. Átgondolom:bored:

Gyerekkoromban rengeteg Albán vicc létezett. Jó volt a kis országból nagy célokkal kinevetni a még kisebb országot még nagyobb célokkal.
Én viszont most nem teszek így, hanem komolyan biztatlak, hogy tessék csak megépíteni! :)
Amúgy meg remélem tudod, hogy elérhetetlen cél nincs, csak kevés türelem, hogy megtaláld az utat oda. ;)
 
Valami készül. Vettem egy mangrove gyökeret és kaptam Dani barátomtól 2 db red moort. Voltam ma követ fejteni össze dobtam egy 10 kg-nyi lávakövet. Dobókocka mérettől az öklömnyi méretekig. Sajna már nincs erőm se, időm se matekolni vele talán majd jövőhéten. A lényeg a kezdet már itt van. A fehér homok nincs tervben csak szárítás céljából volt benne. A mangrove gyökér darabokra (lemezeire) lesz tépve, törve.

DSC03141.JPG DSC03143.JPG DSC03144.JPG
 
Látom megszületett a döntés. Nekem az ilyen akváriumoktól esik le az állam. Biztos, hogy nem könnyű, de ha nehézséged támad majd előállsz valami "Henrikes" megolgással( látunk/olvastunk már ilyet).
 
Valami készül. Vettem egy mangrove gyökeret és kaptam Dani barátomtól 2 db red moort. Voltam ma követ fejteni össze dobtam egy 10 kg-nyi lávakövet. Dobókocka mérettől az öklömnyi méretekig. Sajna már nincs erőm se, időm se matekolni vele talán majd jövőhéten. A lényeg a kezdet már itt van. A fehér homok nincs tervben csak szárítás céljából volt benne. A mangrove gyökér darabokra (lemezeire) lesz tépve, törve.

View attachment 26254 View attachment 26255 View attachment 26256
Kíváncsian várom a fejleményeket :) ha legközelebb felétek járok nem csak a bejárati ajtóig fogok menni ;) természetesen ha te is otthon leszel :)

ui: naplóra feliratkozva ;)
 
Kíváncsian várom a fejleményeket :) ha legközelebb felétek járok nem csak a bejárati ajtóig fogok menni ;) természetesen ha te is otthon leszel :)

ui: naplóra feliratkozva ;)
Múltkor is bejöhettél volna, nem baj az ha nem vagyok otthon, de szívesen látunk bármikor.(y)
 
Back
Oldal tetejére