• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Igazából a terv az volt, hogy újra növényezem és mivel nem szeretek akváriumot felszámolni megpróbálom megtartani. Van egy üres akvám még amit el tudnék képzelni pluszban de sajna meg kell válnom ettől. Pedig nagyon szerettem és nem volt hosszú életű. Ez eddig a legtöbb kiadású akváriumom volt, mert bár az építése nem került sokba, viszont irdatlan mennyiségű igényes garnéla, riccardia és buce pusztult el benne a melegtől.
Arra a döntésre jutottam, hogy kiürítem.

Ez az idézet egy órája készült. Azzal fejeztem volna be, hogy megkérnék egy moderátort helyezze a lomtárba ezt a naplót, de megmondom őszintén egyszerűen képtelen vagyok rá.
Úgy hogy növényzet ki, és újra növényezem. Nem engedek a negatív kísértésnek. Nem adom az akvámat punk tum. (Vagy mi)
 
Szetszedtem a vilagitast, kivancsi voltam mennyit veszitett az erejebol. Semennyit. Pontosan ugyan annyi a lux erteke mint amikor megvettem. A folia ami a szinhomersekletet lejjebb tolta erdekes valtozasokon ment at. Egyelore ennelkul hasznalom, es a jovoheten hozok bele ujjat. f725677aa64aa3884a9938c2b5f33112.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Bocs most lattam csak a kepet.
A kepen cukkini van amit atomjaira bontottak a garnélák.
Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Köszönöm. Kitalálhattam volna magamtól is, ha korábban teszem be a sárgarépát az enyéimnek... :shy: Az pont ugyan így néz ki másnapra (csak sárga).
A molly-k felnőtt példányok, vagy növekedő fázisban vannak? A kifejlett valós méretük érdekelne. A lányok esetében, 7-12cm között minden olvasható a leírásokban. Én úgy emlékszem (40 év távlatából), hogy 5-6cm-nél nem nőttek nagyobbra. Azért kérdezem, mert nem szeretném, ha nem tudnának majd megfordulni az akváriumomban. :)
Még egy: a növényed, a "szőrtelenítő kezelés" után magához tért? Nem fojtotta meg az alga?
 
Köszönöm. Kitalálhattam volna magamtól is, ha korábban teszem be a sárgarépát az enyéimnek... :shy: Az pont ugyan így néz ki másnapra (csak sárga).
A molly-k felnőtt példányok, vagy növekedő fázisban vannak? A kifejlett valós méretük érdekelne. A lányok esetében, 7-12cm között minden olvasható a leírásokban. Én úgy emlékszem (40 év távlatából), hogy 5-6cm-nél nem nőttek nagyobbra. Azért kérdezem, mert nem szeretném, ha nem tudnának majd megfordulni az akváriumomban. :)
Még egy: a növényed, a "szőrtelenítő kezelés" után magához tért? Nem fojtotta meg az alga?

Soha nem erte el a 12 cm-t egy mollim se, viszont lattam tenyesz parbol akkorat.
Elnek a kezelt novenyek, teljesen tarra szedtek.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Köszönöm. Kitalálhattam volna magamtól is, ha korábban teszem be a sárgarépát az enyéimnek... :shy: Az pont ugyan így néz ki másnapra (csak sárga).
A molly-k felnőtt példányok, vagy növekedő fázisban vannak? A kifejlett valós méretük érdekelne. A lányok esetében, 7-12cm között minden olvasható a leírásokban. Én úgy emlékszem (40 év távlatából), hogy 5-6cm-nél nem nőttek nagyobbra. Azért kérdezem, mert nem szeretném, ha nem tudnának majd megfordulni az akváriumomban. :)
Még egy: a növényed, a "szőrtelenítő kezelés" után magához tért? Nem fojtotta meg az alga?
Egy valasz kimaradt. A mollyk picik. Egy nagy van csak benne. Ahogy megnonek menesztem oket a nagyba es teszek bele ujjabb piciket.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Szép az akva de ne sajnáld. Kapd szét és nyomj egy új naplót.: Javísd ki az elkövetett hibákat! Új akva- új élet Szép volt de mégszebb lesz! Újabbat várok tőled! Benned van az X-faktor csak nem mered kijátszani! Egy versenyaksit nyomjál!
 
Back
Oldal tetejére