• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Devil’s Coast

Ha valakinek kell a gyepből, már most jelentkezett. Ingyen elviheti, csak ne keljen kukába dobni mint a előző adagot. Kb. 4-5 cm szálakat szoktam kitépni.
 
Határozottan jobb lett!👍🏻
Kövi karbi alkalmával a lombokból is tépkedhetnél egy csipetet, mert így kezd masszává válni a sok lombkorona, elvesztik egyedi karakterüket a fák, azért pedig nagy kár lenne.
Majd holnap élőben megszakértem a jobb oldali részt is, mert így a kép alapján soknak tűnik a micro is.
A bal szélen az anubias fal letisztultabb.
Tudom, élőben totál más, szóval még nem nyígek miatta.😉
 
Határozottan jobb lett!👍🏻
Kövi karbi alkalmával a lombokból is tépkedhetnél egy csipetet, mert így kezd masszává válni a sok lombkorona, elvesztik egyedi karakterüket a fák, azért pedig nagy kár lenne.
Majd holnap élőben megszakértem a jobb oldali részt is, mert így a kép alapján soknak tűnik a micro is.
A bal szélen az anubias fal letisztultabb.
Tudom, élőben totál más, szóval még nem nyígek miatta.😉
Ezzel egyet értek, és úgy ahogy írtad, a következő a felső fertáj lesz soron. Amúgyis nem szoktam az összes növényzetet negnyírni egyszerre.
 
Nos, van egy kis probléma. Mivel nem járok fodrásznál, nem is látott, úgy 20 évve, így én sem tudok fodrászkodni. :D Ez van, nem érthetek mindenhez. :D Most jöttem rá, hogy nálam 2 dolog jöhet szóba, nem nyúlok hozzá, vagy nulás gép. :D
Kb. 5 liternyi mohát szedtem ki.
3 óra próbálkozás után, ezt sikerült alkotnom :D
IMG_20211027_173405_edit_94059276621063.jpg
Még csak most jönn a vízcsere, és ragasztható újra a mohákat.
 
Back
Oldal tetejére