• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Devil’s Coast

Esetleg le lehetne ollózni úgy, hogy egy-egy különálló kis kezdemény legyen, mintha kisebb foltokban átvenné a terepet.
Jó a tipp, csak a idő hiány miatt, a kis folt, szép nagy paca lesz, és ettől félek. Nem mondom hogy nem lehetne könnyen megszüntetni, mert valójában nincs 1cm homok, csak tudod, egy idő után megszokja az ember, és újra jönn a diléma.
 
A következő víz cseréig, ami holnap lesz :D, átgondolom. De az is lehet, hogy még 1-2hétig marad így ahogy van, mivel írtam hogy könnyen megszünthető ez a terjeszkedés. Amúgyis, a riccardiát is kellene ritkítanom, mert már túl vastag.
 
Nos a döntésem, a következő. 1-2 hétig várok még vele, mert a mai víz cserénél, észre vettem 1-2 dolgot, ami nincs inyemre. A riccardiát, úgy is meg kell ritkítanom, és a ritkítás kinézet alapján eldöntöm, hogy mi legyen a géppel.
A én meglátásom, az hogy nem maradhat. Első ok, hogy eltüntetni a előtérben lévő scape részeit.
A második ok, amivel állandó probléma lenne, az hogy a talaj(homok), nincs 1 cm. Minden porszivózásnál, ez feljönne, de valószínű hogy anélkül is.
Ez a 2 ok, elegendő hogy ne hadjam a begyepesedést.
 
Back
Oldal tetejére