• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

Rovarirtok jartak a hazban. Becsongettek, jonapot rovarirtas a teljes hazban. Persze jojjenek. Irtas utan 2 oran keresztul mindent becsukni. Utana lehet szelloztetni. Nem voltam otthon.

Lakáson belül gél technológiával kellett volna dolgozniuk, legalább is felénk ezt szokták alkalmazni.
Egyébként én is hasonló módon tizedeltem meg az állományt.
 
Sziasztok.
Minden szepen halad. Ma lesz a harmadik vizcsere (heti 1). Mult het vegen a 25cm magassagra allitott vilagitast, leengettem 15-re. A hc lereagalta mert minden ultetett hajtas lefekudt, es kuszik. Co2 1bps,heti tamozas marad 3ml. Napi 1ml excel ha nem felejtem el. Elhullas nem volt.
IMG_20180714_140745.jpg IMG_20180714_140726.jpg IMG_20180714_140733_1.jpg
 
Sziasztok.
Minden szepen halad. Ma lesz a harmadik vizcsere (heti 1). Mult het vegen a 25cm magassagra allitott vilagitast, leengettem 15-re. A hc lereagalta mert minden ultetett hajtas lefekudt, es kuszik. Co2 1bps,heti tamozas marad 3ml. Napi 1ml excel ha nem felejtem el. Elhullas nem volt.
View attachment 59322 View attachment 59323 View attachment 59324
Ez a barlang-alagút most is nagyon bejön. Nem erőltetett, nem giccses. (y) Ha a talajt is befedi a növényzet, eltűnnek a bogyók, ugyan olyan ütős lesz, mint az előző.
 
@viktorlantos @inadsz
Tobbszori probalkozasom ellenere sem sikerult beleszeretnem ebbe az akvariumba, es most az ecset vagta szet.
Kernek szepen egy moderatort, hogy tegye at a befejezett naplok koze. A napokban szetbontom. Koszonom szepen mindenkinek aki kovette, es tamogatott. View attachment 61245 View attachment 61246
Ritkán írok olyat, hogy nagy kár érte. ... de most megteszem.
Még jobban sajnálom, hogy ennyire eltér az ízlésünk, és ami nekem tetszik, az neked nem. ... Pedig ebből valami nagyon szép lehetett volna, ha kinőhette volna magát... :(
 
Ritkán írok olyat, hogy nagy kár érte. ... de most megteszem.
Még jobban sajnálom, hogy ennyire eltér az ízlésünk, és ami nekem tetszik, az neked nem. ... Pedig ebből valami nagyon szép lehetett volna, ha kinőhette volna magát... :(
Koszi Rudi.
Igazabol nem mondom, hogy nem tetszett, mert nagyon is. A bajom a folyamatos szivatason telt be. A kovetkezo egy nagyon szines es mini vilag lesz.
 
Szet szedtem.. A bucekat, mohakat 5 napos blackoutra iteltem. A seiryukat meg blackoutnak.
Eheim eccopro belsejeben helyeztem el a bo aldozatait. Az eleg sotet lesz csak a tetejet kell letakarni.
IMG_20180818_170320_1.jpg IMG_20180818_170337_1.jpg IMG_20180818_170444_1.jpg

A kovet megmertem, majdnem jol saccoltam. 35,5 kg minusz a ket muanyag vodor. Az meg gombocbol is 1 havi hidegelelem.
IMG_20180818_170451.jpg
Es a vegere a bucsukep. Szervusz descent. Amit levontam belole:
Meg mindig nem tudok epiteni. Nem latok terben olyasmit ami nincs ott. Elkepzelni sem tudom. Es itt jon kepbe az akvakerteszet lenyege, a terben latas, es ennek az optimalis felhasznalasa. Szepet akartam, reszlet gazdagat, megkaptam @Jopet - tol. Rengeteget segitett, skiccelt, es elkisert. Utana jottek a hozzaszolok, ismet megerosites. Jottek a nagyok, moderatorok, @keszalvo Viktor, "ez igen" elszalltam. Tudtam, hogy vegre megerkeztem. Es jott a novenyesites. Agyon vagtam az egeszet. Ideg voltam, hogy alig van benne. Mar egyre kevesbe tetszett. Pedig ha belegondolok... Matrai, keszalvo, Jopet, ebbol akar egy igeretes scapet tudott volna kesziteni. Elhanyagoltam es csak volt. Tobbszor megszivatott, de igazabol magamat szivattam meg. Mindenkinek koszonom megegyszer.
IMG_20180818_170459_1.jpg
Jah es a lenyeg. IMG_20180818_172833.jpg

Egeszsegetekre.
 
Back
Oldal tetejére