• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

Rovarirtok jartak a hazban. Becsongettek, jonapot rovarirtas a teljes hazban. Persze jojjenek. Irtas utan 2 oran keresztul mindent becsukni. Utana lehet szelloztetni. Nem voltam otthon.
Olvastam már hasonlót itt a fórumon. Ott a szomszéd kertben permeteztek és nyitva volt az ablak.

Kicsit izgulok, mert Bolyhoska belepottyant a vízbe, én meg egy hete adtam neki bolhairtót a nyakára.

Sajnálom, hogy ez történt. Úgy néz ki összejön az új állomány neked, akár új fajtát is tarthatsz.
 
Most cserelem a vizet a harmonyban. Nem vagom tele tetem kepekkel a naplot csak kettot teszek fel. Ezek kulombozo helyen keszultek az akvaban.
IMG_20180629_200525_HHT.jpg IMG_20180629_200515_HHT.jpg
 
Ez van. Koszi az egyutt erzest. De en ugy vagyok ezzel a dologgal, hogy majd vissza szaporodik. Meg mindig jobb mint a meleg. Mult evben tobb szaz hullott el, es ez megvan oldva. Ugy, hogy csak szaporodjanak csak vissza. Szerintem most ha minden garnélát szamolok 250 300 db hullhatott el. De mivel ugy nez ki mindbol maradt hirmondo, igy szaporulat is lesz. Par het es eazre sem veszem. A csikosakat sajnalom meg a zoldeket nagyon. Ennyivel is okosabb lettem. Tanulo penz....
 
Ez van. Koszi az egyutt erzest. De en ugy vagyok ezzel a dologgal, hogy majd vissza szaporodik. Meg mindig jobb mint a meleg. Mult evben tobb szaz hullott el, es ez megvan oldva. Ugy, hogy csak szaporodjanak csak vissza. Szerintem most ha minden garnélát szamolok 250 300 db hullhatott el. De mivel ugy nez ki mindbol maradt hirmondo, igy szaporulat is lesz. Par het es eazre sem veszem. A csikosakat sajnalom meg a zoldeket nagyon. Ennyivel is okosabb lettem. Tanulo penz....
Na ezt a hozzállásodat mindig is csodáltam.(y)
 
Sajnáljuk Hernik, kitartást! Egy javaslat: (sajnos mi is átéltünk hasonlót és tapasztalatból mondjuk) ha a szobában permeteztek vagy poroltak valamivel, minden cuccot, amit majd a vízbe mártasz, alaposan moss át, akár többször is, meg szigorúan kézmosás mielőtt belenyúlsz az akvába. Hiába tettünk meg mi is mindenféle óvintézkedést (a képeken is látod, hogy alaposan becsomagoltuk az akvákat több réteg folpackkal), még hetekkel az irtás után is voltak elhullások ha belenyúltunk a vízbe. Nagyon kis mennyiség is halálos a vízi létformákra.
IMG_20170905_065901.jpg IMG_20170905_065816.jpg
 
Még abban reménykedhetsz, hogy akik túlélték, azoknak olyan bitang erős az immunrendszerük, amit majd továbbörökítenek, hogy azok majd kiírthatatlanok lesznek!

Ha bármelyik mégsem kezdene szaporodni, akkor szólj és viszek pár új migránst!;)
 
Back
Oldal tetejére