• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Art of the Planted Aquarium 2012 január

viktorlantos

Alapító
Admin
A januári Hannoveri kiállításon és versenyen Mr. Amano is előadást tart majd. Mondhatni ez már elég közel van szerintem érdemes ellátogatni. A program eddig a következő:

Special guest Mr.Amano ,

Mr.Amano lecture
Mr.Amano workshop
Mr.Amano as a judge


27 - 29.01.2012 Hannover Germany
Nano and XL category live aquascaping contest
Ironscape contest (more tanks than last year)
Scaper-Night
Award ceremony
Mr.Amano lecture
Mr.Amano workshop
Mr.Amano as a judge
Gala-Dinner

Last year there were 55.000 visitors, 32 XL and 32 Nano tanks have been showcased. In total 20 hours of lectures and shows.

Official Webpage, to be updated
The Art of the Planted Aquarium| The Art of the Planted Aquarium

http://www.planted-aquarium.de/de/veran ... arium.html
 
A szervezőktől megkaptam a hivatalos angol nyelvű tájékoztatót. Íme...

6172111926_e679b3e4e4_o.jpg


6171582403_bf5ca83725_o.jpg


Azon agyaltam, hogy ki kellene menni és indulni az XL kategória akvárium építős versenyén.
Ugye itt az a cumi, hogy akváriumot, szűrést, világítást esetleg a Dennerle jóvoltából aljzatot adnak, de minden mást neked kell vinni.

A múlt évben azért nyertek a németek, mert kész akváriumokat kaptak szét otthon és építették meg a versenyen újra!!!
Emers, vagy friss növénnyel esélytelen vagy. Tehát növényt, dekort és kozmetikai dolgokat vinni kell (homok stb)
És nem árt CO2-vel beröffenteni az akit a zsűrizés előtt.

Ilyen és ehez hasonló belső infókat tudok, de még mindig azt gondolom fel lehetne készülni.

Ha van akit érdekelne 125 EUR a beugró ami a szállást, beugrót és kaját tartalmazza és természetesen az akit is a fent említett dolgokkal. Most még tapogatózom, hogy induljon egy GA-Akvakertész brigád az eseményen.

Akit érdekel jelentkezzen. Január vége, hannover, buli.

Természetesen a fenti XL csapat akin kívűl lehet egyéniben is indulni nano kategóriában.
 
Back
Oldal tetejére