• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Thalia

Igen fólia és kivül van nem belül:) Általában,amire szükségem van azt megtudom venni itt Grazban,vagy ha nincs akkor Németből..esetleg Greenaquaból.
Jbl,Eheim,Tropica terméket mindig találok...Szeretem is ezeket szóval...
 
Igen. Ezek XXl-es növények..mindenből hármat rendeltem.
6,50E per darabja a többi megy 3,50 eu..szóval elég jól kijött az aquascape.
 
Meguntam,hogy minden 2-3 hónapba az algae megöli az akváriumot és a rossz minőség,szóval úgy döntöttem,hogy beszerzem a legdrágább és legjobb Co2 Szettet,amit a boltba találok..Igen Ez is JBL :D Bocsi :) De nálunk olcsóbb és van rá 2+2év gari :) Lényeg,hogy nagyon jól működik és végre nincs Algae problémám és a Ph szint is elég jó!
 
A taifun-t én lecserélném minimum egy difire, de inkább valami inline dologra... nagyon sok helyet foglal így és egy rémálom lesz megtisztítani.
PH szenzor nem tudom jobb-e mint az egyszerű drop checkerrel belőtt időzített beoldás... van ugye pár órás eltérés a co2 bekapcsolás és a PH változás között, ráadásul KH-tól is függ az adott mennyiségű co2 Ph hatása. Ez az érzékelős cucc így eléggé össze-vissza tudja rángatni a co2 mennyiséget a vízben. Én maradnék a drop checkernél. (hasonló szettet vettem anno használtan, de csak a palackot meg a reduktort tartottam meg belőle).

Ha már megvetted egy próbát megér, de dobjál be egy dropcheckert mellé és figyeld hogy változik-e napközben valami.

Szerk2: Nem biztos hogy az algásodás ellen az a legjobb megoldás hogy pénzt öntesz rá :rolleyes:
 
Ph Szenzor és Kijelző van hozzá full szett .Automatikusan állítja a Ph szintet,szóval nem kell hozzá nyúlnom.
Reggel 7,5Ph Délután meg max 7,15..Nekem ez így pont tökéletes....
A Taifun igen az nekem se tetszik annyira,de Nem találtam Flippert...szóval ez marad.
Számomra a legfontosabb,hogy jól néz ki és vízparaméter jó + a Halak és Garnélák jól vannak.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére