• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Tetra szűrők akcióban!

viktorlantos

Alapító
Admin
Mai naptól hónap végéig minden Tetra szűrő akcióban kapható a készlet erejéig! Tehát 04.18-04.30-ig!

Az akció készlet kisöprés. A második generációs Tetra szűrőkre. A készleteink végeztével az akció is véget ér és érkeznek az új generációs Tetra szűrők már listaáron. Így utolsó alkalom egy jó vételhez!

Külső szűrő Green Aqua, Gyártó Tetra

big-sale2.jpg
 
Áttúrva a raktárat találtunk még néhány korábbi modellt. Ezeket most atom akcióban lehet megcsípni, CSAK A BOLTBAN, mert a webshopban már nincsenek fent a korábbi modellek.

1db TETRA EX 400 19900Ft helyett 13.000Ft/db
2db TETRA EX 600 23190Ft helyett 15.000Ft/db

Amint kifut nem lesz több ilyen, úgyhogy érdemes lecsapni rá.
 
Utoljára módosított:
Áttúrva a raktárat találtunk még néhány korábbi modellt. Ezeket most atom akcióban lehet megcsípni, CSAK A BOLTBAN, mert a webshopban már nincsenek fent a korábbi modellek.

1db TETRA EX 400 19900Ft helyett 13.000Ft
3db TETRA EX 600 23190Ft helyett 15.000Ft
2db TETRA EX 1200 39900Ft helyett 27.000Ft

Amint kifut nem lesz több ilyen, úgyhogy érdemes lecsapni rá.

Mindig is mondogatom, hogy 2014 az összefogás éve!
Ha lenne most pénzmagom, tuti lecsapnék rá és keresnék valakit, akivel összefogva felesbe megvennék egy ilyen dupla ex 1200-at... :|
:p
 
valakit ra kene vennem a rokonsagban hogy csinaljak neki egy akvariumot...

Én már próbáltam beadni az asszonynak, hogy tudathasadásos személyiségzavarban szenvedek, és a másik énem is szeretne egy akváriumot. :D
Az igazsághoz tartozik, hogy azt is mondtam, hogy a másik személyiségem is szeretne elvenni egy másik nőt.
Nem értem....nem nevetett velem :D
 
Back
Oldal tetejére