• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetra CO2 Optimat

Azt gondolom, hogy ezek a megoldások se nem gazdaságosak, se nem hatékonyak. Nyomj egy szódás szifonba két patront és nyomd be egy fejére fordított kettévágott petpalackba. Ugyanezt kapod. Inkább egy élesztős rendszerben gondolkozz. viewtopic.php?f=15&t=93
 
Ne vegyél, felesleges pénz kidobás. Nekem volt régebben , egy kis változás lehetett látni, de elég macerás volt nyomogatni kb. 8 órát bírt ki nálam egy adagolás :roll: Én is az élesztő rendszert ajánlom inkább.
 
kisszsu said:
Ne vegyél, felesleges pénz kidobás. Nekem volt régebben , egy kis változás lehetett látni, de elég macerás volt nyomogatni kb. 8 órát bírt ki nálam egy adagolás :roll: Én is az élesztő rendszert ajánlom inkább.
Köszi a tippet. Ennél azért olcsóbb a Tropica, lehet egy kísérletet megérne. Nekem a nyomogatás nem lenne macera, mivel így is azzal kezdek a munkából megérkezvén, hogy nyomok a GA tápokból, valamit adagolok Easy Carbót. A flakonos CO2 kezelése nem sok vizet zavarna :)
 
Én tegnap vettem ilyet és az lenne a kérdésem hogy ehez jó a Tropica utántöltője?
És ettől a Tropica 60as nem jobb ugye?
 
Back
Oldal tetejére