• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terrárium, Vivárium inspirációs fotók, videók a világból

viktorlantos

Alapító
Admin
Korábbi inspirációs topikban már elég sok topikhoz kapcsolódó bejegyzés szerepelt. Ezeket lehetetlen lenne átmozgatni. De szerencsére most is szép számmal jelennek meg igazi bomba dolgok.

Most csak 1-2 kezdésnek

Az ADA féle koncepció


Egy kis emers őrület


És a végére egy ultra hardcore kínából

 
Ez a viva valami gyönyörű.Sok ilyet látok megosztva a face-n.Mit a fenét csinálnak vele,hogy a mohák ilyen zöldek?Valami brutál mindegyik.
Van benne vízesés és kis medence is.Szerepet játszik ebben?
Őszintén szólva nekem ez olyan,amikor 10-11 évvel ezelőtt tátott szájjal néztem a növényes akvákat,mint kihívás tekintettem rájuk.
Megértsem,hogy miért működik,hogyan érték el ezt.


7742377423
 
Utoljára módosított:
Ez a viva valami gyönyörű.Sok ilyet látok megosztva a face-n.Mit a fenét csinálnak vele,hogy a mohák ilyen zöldek?Valami brutál mindegyik.
Van benne vízesés és kis medence is.Szerepet játszik ebben?
Őszintén szólva nekem ez olyan,amikor 10-11 évvel ezelőtt tátott szájjal néztem a növényes akvákat,mint kihívás tekintettem rájuk.
Megértsem,hogy miért működik,hogyan érték el ezt.


View attachment 77423View attachment 77423
Lehet kicsit off, de szerintem a moháknál a fény szellőzés nedvesség szentháromság tökéletes kombinációja a kukcs, a moha szereti néha ha "kiszárad" és a moha fajtája is zserepet játsztszik a dologban, hogy a köveken, fán vagy talajon szeret-e megtelepedni. Talán az abban játszik szerepet a vízesé + tavacska, furán fogalmazva, hogy a levegő nedvességtartalmát úgy emeli meg, hogy a mohát nem éri víz.
 
Back
Oldal tetejére