• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terrárium, Vivárium inspirációs fotók, videók a világból

viktorlantos

Alapító
Admin

tibicuk

Legenda
Legjobb napló
Ez a viva valami gyönyörű.Sok ilyet látok megosztva a face-n.Mit a fenét csinálnak vele,hogy a mohák ilyen zöldek?Valami brutál mindegyik.
Van benne vízesés és kis medence is.Szerepet játszik ebben?
Őszintén szólva nekem ez olyan,amikor 10-11 évvel ezelőtt tátott szájjal néztem a növényes akvákat,mint kihívás tekintettem rájuk.
Megértsem,hogy miért működik,hogyan érték el ezt.

7742377423

Utoljára módosított:

Terrarista

Főkertész
Ez a viva valami gyönyörű.Sok ilyet látok megosztva a face-n.Mit a fenét csinálnak vele,hogy a mohák ilyen zöldek?Valami brutál mindegyik.
Van benne vízesés és kis medence is.Szerepet játszik ebben?
Őszintén szólva nekem ez olyan,amikor 10-11 évvel ezelőtt tátott szájjal néztem a növényes akvákat,mint kihívás tekintettem rájuk.
Megértsem,hogy miért működik,hogyan érték el ezt.

View attachment 77423View attachment 77423
Lehet kicsit off, de szerintem a moháknál a fény szellőzés nedvesség szentháromság tökéletes kombinációja a kukcs, a moha szereti néha ha "kiszárad" és a moha fajtája is zserepet játsztszik a dologban, hogy a köveken, fán vagy talajon szeret-e megtelepedni. Talán az abban játszik szerepet a vízesé + tavacska, furán fogalmazva, hogy a levegő nedvességtartalmát úgy emeli meg, hogy a mohát nem éri víz.

Oldal tetejére