• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Térkép tagoknak - új funkció!

Tetszik az új térkép?

  • Igen

    Votes: 29 100.0%
  • Nem

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    29

viktorlantos

Alapító
Admin
A héten lenyomtam pár frissítést a fórumon.

Kicseréltem a korábban betegeskedő térkép funkciót is. Az új funkció remélhetőleg sokkal több infót ad majd és jobban használható lesz mindenkinek.

A térképre több helyről is oda tudtok navigálni. A jobb oldali nevetek alatt lévő felhasználó menüből. Esetleg a TAGOK menü alatt lévő Térkép menüből.

Még indexeljük a címtárat azért lehet nem mindenki szerepel rajta.

A jó az, hogy már lehet Online és általunk követett felhasználókra is szűrni.

A tüskékre bökve a szokásos profil popup jelenik meg ami bővebb infót ad a felhasználóról.

Használjátok bátran.

Ha frissíteni szeretnétek a címet, a személyes adatoknál a "Térkép pozíció" mezőt kell kitölteni. A saját jelző a térképen a többi tagtól eltérő. Egy nagy vörös pötty. Így könnyebb a közelben található kertészeket megtalálni.

FONTOS: A funkció csak a türelmi időszakot átlépett tagoktól használható. Vendégek, új regisztráltak nem tudják használni. És bevittem egy csavart, azok akik nem töltötték ki a TÉRKÉP POZÍCIÓ mezőt a profilon nem tudják megnézni a térképet. Tessék kitölteni!

Térkép

terkep-001.jpg


Térképen egy tagra kattintva.
Előjön @Matyi .... na nem mindig ő jön elő :)

terkep-002.jpg

A nagy vörös pötty a jobb szélén pl én lennék.

terkep-004.jpg
 
Utoljára módosított:
Az jó hogy mások láthatnak de nekem azt írja hogy "Nincs jogosultságod ennek az oldalnak a megtekintéséhez."
Szerintem @viktorlantos megint jól elnyokodott valamit. :)
Nekem is rögtön ez volt az első gondolatom,miután rányomtam és nem működött.De aztán figyelmesebben végig olvastam és írja is,hogy ki kell tölteni a térkép pozíciót,hogy működjön! :)
 
A google nem minden esetben tudja feldolgozni a korábban megadott címeket. Lehet ezért volt.
Most kb 750 tagnál tart a rendszer. A többiek nem fogják látni a térképet amíg nem dolgozza fel a rendszer a címeket vagy nem írják be kézzel a fent jelölt mezőbe.
 
Milyen sokan laknak a Lánchíd tövében a 0 km kőnél:LOL:

Mondjuk az várható, hogy utcát nem mindenki ír be. De ha már kerület vagy irányítószám és Budapest, akkor közelebb kerül az igazsághoz.
A térkép célja egyébként is az, hogy adott helyen városban látni lehessen hogy van valaki stb. Nem kopogtató cédula gyűjtéshez van a cím mező :)
 
öööö jó, bár én magamat még nem találtam meg :), de vannak szerintem bibik: pl néhány ember az USAba került a Budapest road-ra (pl @Etele) :D

Rászoktatjuk majd a népet, hogy használják a hely kitöltést.
Korábban pl nem volt kötelező és a hely mező megengedte, hogy beírd, hogy a Holdon laksz :)
Most már a profil mentésnél erre figyel a rendszer pl.
 
Hello!
Én nyomok valamit rosszul a gépemen, vagy más lehet a probléma? Betölt a térkép kb 3mp-re majd a
"Hoppá! Hiba történt.
Az oldal nem töltötte be a Google Térképet megfelelően. A műszaki részletek a JavaScript-konzolban olvashatók.
" hibaüzenetet írja ki.
Engedélyezve van a JavaScript a böngészőben.
Köszi.
 
Hello!
Én nyomok valamit rosszul a gépemen, vagy más lehet a probléma? Betölt a térkép kb 3mp-re majd a
"Hoppá! Hiba történt.
Az oldal nem töltötte be a Google Térképet megfelelően. A műszaki részletek a JavaScript-konzolban olvashatók.
" hibaüzenetet írja ki.
Engedélyezve van a JavaScript a böngészőben.
Köszi.

Megnéztem Win 10 Firefox és Chrome. Mindkettőben fut normálisan.
Nálad lesz a gond. Nézd meg hogy nincs e valami ad blocker stb ami gátolja a futást.

Csoport tagságod miatt működnie kell.
Esetleg próbáld meg kitölteni a helyet a fenti poszt alapján.
 
Megnéztem blokkoló nélkül is. Átfuttattam tisztítót is. Meg néztem a még álltalam nemhasznált edge-n is,de ugyanaz a reakció. A térkép pozícióm is ki van töltve. Na majd nyomkodom még. De azért köszi,h ránéztél.


Levente77
 
Google konzolon nem látok hibát. A profil beállításaid rendben vannak. Fórum oldalról nem látok hibát szintén.

A jelenség amit írsz lehetne éppen quota hiba is google service oldalról, de ott nagyon messze vagyunk még tőle.
Így maradna a helyi böngésző hiba.

Ha más is találkozik ilyne hibával kérem jelezze.
 
Google konzolon nem látok hibát. A profil beállításaid rendben vannak. Fórum oldalról nem látok hibát szintén.

A jelenség amit írsz lehetne éppen quota hiba is google service oldalról, de ott nagyon messze vagyunk még tőle.
Így maradna a helyi böngésző hiba.

Ha más is találkozik ilyne hibával kérem jelezze.
Jelzem nálam is :) De mivel csak az asztali gépen lép fel a dolog, a laptopon pedig nem, így biztosra veszem hogy böngésző hiba ( Firefox).
 
Nálam teljesen jól működik (Firefox 47.0.1 , Win7), sőt ha a város után az utcanevet is megadom, akkor városon belül is jó helyre rak (y)
 
Én is most töltöttem ki a várost meg az utca nevet írtam be,nagyon pontos és hasznos.Most szembesültem vele, hogy némely helyen szinte 1-2-3 házzal lakik arrébb egymástól 5-6 akvakertész :) Vajon ismerik egymást? Beszélgetnek egymással fórumon kívül is? Érdekes gondolatok :)
Köszi a lehetőséget.
 
Back
Oldal tetejére