• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Teri

Terra Base? Oh, yes!
Mostanság lesz a szülinapod????
Aqua Owner készített egy nagyon jó kis videót, itt is elleshetsz pár trükköt hozzá.

Ő amúgy láttam, hogy használt hozzá egy másiknál wabi mat mohakockát is, azt lényegen könnyebb rögzíteni.

Nagyon izgatottan várom a folytatást, követés beállítva!
Hajrá!👍
 
Terra Base? Oh, yes!
Mostanság lesz a szülinapod????
Aqua Owner készített egy nagyon jó kis videót, itt is elleshetsz pár trükköt hozzá.

Ő amúgy láttam, hogy használt hozzá egy másiknál wabi mat mohakockát is, azt lényegen könnyebb rögzíteni.

Nagyon izgatottan várom a folytatást, követés beállítva!
Hajrá!👍
Megnéztem a videot, köszi.
ADA DOOA Terra Base lesz az alap. Két hete megérkezett.
Szereztem viváriumból növényeket, illetve ma érkezik egy kis szállítmány, amiben van ADA Wabi Mat Box is.
Ezzel akartam fedni a henger teljes palástját, de sajna csak 3 db volt készleten. Így a maradék foltokat mohával takarom.
Igyekszem a teljes folyamatot dokumentálni.

Igen, szülinap rövidesen :)
 
Annyira étvágygerjesztően frissek és ropogósak, kedvem lenne salátázni belőle!

Na, ebből Te csodát fogsz varázsolni, arra a fejemet teszem.
Jó alkotást! Szárnyalj, mester!👍
 
Tényleg nagyon üdék a növények.
Az ADA mohaszőnyegtől elájultam amikor megláttam. Tömör, csodás zöld, élettel teli.

Igyekszem megfelelni a fórum színvonalának.
 
@kmisi már hullik a hajam, kilyukadt az oldalam, annyira öl a kíváncsiság, hogyan haladsz Terike összeállításával!? Legalább egy-két képet vagy apróbb részletet csepegtess nekünk! 🙏
 
@kmisi már hullik a hajam, kilyukadt az oldalam, annyira öl a kíváncsiság, hogyan haladsz Terike összeállításával!? Legalább egy-két képet vagy apróbb részletet csepegtess nekünk! 🙏
Kedves Csilla, köszi az érdeklődést!
Terit picit parkoltatni kellett. A jelenlegi helyzet a cégnél is borított pár dolgot.
Növények pihennek az üvegben, a henger már lassan "szétázik".
De úgy tűnik a hétvége már az enyém, holnap összerakom 😉
De úgy tűnik a hétvége már az enyém
 
Azért remélem, hogy a cégnél sem túl rémísztően alakultak a dolgok.
Drukkolok, hogy minden jól alakuljon és nagyon várom a hétvégi fejleményeket.:)
 
Azért remélem, hogy a cégnél sem túl rémísztően alakultak a dolgok.
Drukkolok, hogy minden jól alakuljon és nagyon várom a hétvégi fejleményeket.:)
Meglátjuk, mi történik hétvégén, hogyan indul a következő hét.
Holnapi építés után már minimális lesz a fenntartásához szükséges idő és energia.
 
Legalább az alkotás közben lelkileg is feltöltődsz. A következő heti indulást meg még szinte senki sem látja biztosan, de mind reménykedünk.
Jó alkotást, engedd holnap szabadjára a kreativitásod! 👍
 
Volt pici félsz bennem, hogy a növények mennyire sínylik meg ezt a pár napot, de alaptalannak bizonyult.
Betettem őket az üvegbe, kb. 2 cm víz áll benne, hogy a cserepeseknek jó legyen, lámpák beüzemelve, reggel és este spricni, fólia rajta a pára megtartása érdekében.
 
Back
Oldal tetejére