• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Teri

star67

Legenda
Terra Base? Oh, yes!
Mostanság lesz a szülinapod????
Aqua Owner készített egy nagyon jó kis videót, itt is elleshetsz pár trükköt hozzá.

Ő amúgy láttam, hogy használt hozzá egy másiknál wabi mat mohakockát is, azt lényegen könnyebb rögzíteni.

Nagyon izgatottan várom a folytatást, követés beállítva!
Hajrá!👍

kmisi

VIP kertész
Terra Base? Oh, yes!
Mostanság lesz a szülinapod????
Aqua Owner készített egy nagyon jó kis videót, itt is elleshetsz pár trükköt hozzá.

Ő amúgy láttam, hogy használt hozzá egy másiknál wabi mat mohakockát is, azt lényegen könnyebb rögzíteni.

Nagyon izgatottan várom a folytatást, követés beállítva!
Hajrá!👍
Megnéztem a videot, köszi.
ADA DOOA Terra Base lesz az alap. Két hete megérkezett.
Szereztem viváriumból növényeket, illetve ma érkezik egy kis szállítmány, amiben van ADA Wabi Mat Box is.
Ezzel akartam fedni a henger teljes palástját, de sajna csak 3 db volt készleten. Így a maradék foltokat mohával takarom.
Igyekszem a teljes folyamatot dokumentálni.

Igen, szülinap rövidesen :)

star67

Legenda
Annyira étvágygerjesztően frissek és ropogósak, kedvem lenne salátázni belőle!

Na, ebből Te csodát fogsz varázsolni, arra a fejemet teszem.
Jó alkotást! Szárnyalj, mester!👍

kmisi

VIP kertész
Tényleg nagyon üdék a növények.
Az ADA mohaszőnyegtől elájultam amikor megláttam. Tömör, csodás zöld, élettel teli.

Igyekszem megfelelni a fórum színvonalának.

star67

Legenda
@kmisi már hullik a hajam, kilyukadt az oldalam, annyira öl a kíváncsiság, hogyan haladsz Terike összeállításával!? Legalább egy-két képet vagy apróbb részletet csepegtess nekünk! 🙏

kmisi

VIP kertész
@kmisi már hullik a hajam, kilyukadt az oldalam, annyira öl a kíváncsiság, hogyan haladsz Terike összeállításával!? Legalább egy-két képet vagy apróbb részletet csepegtess nekünk! 🙏
Kedves Csilla, köszi az érdeklődést!
Terit picit parkoltatni kellett. A jelenlegi helyzet a cégnél is borított pár dolgot.
Növények pihennek az üvegben, a henger már lassan "szétázik".
De úgy tűnik a hétvége már az enyém, holnap összerakom 😉
De úgy tűnik a hétvége már az enyém

star67

Legenda
Azért remélem, hogy a cégnél sem túl rémísztően alakultak a dolgok.
Drukkolok, hogy minden jól alakuljon és nagyon várom a hétvégi fejleményeket.:)

kmisi

VIP kertész
Azért remélem, hogy a cégnél sem túl rémísztően alakultak a dolgok.
Drukkolok, hogy minden jól alakuljon és nagyon várom a hétvégi fejleményeket.:)
Meglátjuk, mi történik hétvégén, hogyan indul a következő hét.
Holnapi építés után már minimális lesz a fenntartásához szükséges idő és energia.

star67

Legenda
Legalább az alkotás közben lelkileg is feltöltődsz. A következő heti indulást meg még szinte senki sem látja biztosan, de mind reménykedünk.
Jó alkotást, engedd holnap szabadjára a kreativitásod! 👍

kmisi

VIP kertész
Volt pici félsz bennem, hogy a növények mennyire sínylik meg ezt a pár napot, de alaptalannak bizonyult.
Betettem őket az üvegbe, kb. 2 cm víz áll benne, hogy a cserepeseknek jó legyen, lámpák beüzemelve, reggel és este spricni, fólia rajta a pára megtartása érdekében.

Oldal tetejére