• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TC420 - TC421 Led vezérlő "DAYLIGHT","DUSK TILL DAWN" konfigurációs filet keresnék !

kellaz64

Kertész szaki
Sziasztok!
Vásároltam egy TC421 wifis led vezérlőt.Sikerült működésre bírnom, de a topic címében is szereplő precíz beállítással kapcsolatban beletört a bicskám. 8520 és RGB kombóhoz használnám.Elektronikailag a működése már tökéletesnek mondható. Napfelkelte-Naplemente .stb beállítások működnek, de sajnos nem annyira precízen mint ahogy szeretném
pl.:
Boldog lennék, ha tudna valaki küldeni,megosztani nekem egy működő, jól működő konfig file-t ?

Köszönöm, üdv.: István
 
Próbálj meg ráírni a videó megosztójára, a kommentekben is mindenki a TC420-as beállításokért kuncsorog :) Nem írt vissza nyilvános választ, szerintem elküldte azoknak akik kérték. Van a kunyizók között egy magyar is, esetleg próbáld őt.
 
Szia Gergő! Megőróbáltam, semmi reakció.A magyar fiúval is leveleztem, neki sem válaszolt. :)
 
... ezt néztem én is. A konkrét látvány érdekében nem gondolom , hogy meg tudnám szerkeszteni a színek keverését.
Downkoad majd Upload gombok használata egyszerűbb lenne... így szerintem soha nem leszek elégedett az eredményemmel.... próbálnék én is maximalista lenni.... ugye elegalább Te megélrted? :)
 
Én küldenék szívesen konfig fájlt, de én 5 csatornára írtam napkelte-napnyugta beállítást.
 
Sziasztok!
Vásároltam egy TC421 wifis led vezérlőt.Sikerült működésre bírnom, de a topic címében is szereplő precíz beállítással kapcsolatban beletört a bicskám. 8520 és RGB kombóhoz használnám.Elektronikailag a működése már tökéletesnek mondható. Napfelkelte-Naplemente .stb beállítások működnek, de sajnos nem annyira precízen mint ahogy szeretném
pl.:
Boldog lennék, ha tudna valaki küldeni,megosztani nekem egy működő, jól működő konfig file-t ?

Köszönöm, üdv.: István
Ilyen engem is érdekelne...
 
1 csat: hideg fehér
2 csat: meleg fehér
3 csat: kék
4 csat: uv
5 csat: növényes (4piros1kék)

Nálam így alakul, ehhez ha, próbálod igazítani a beosztást, vagy ötletnek kell, priviben e-mailt küldj.
 
Nálad a kék és piros arányával kellene elsősorban a napkelte-napnyugta szimulációt elérni, természetesen mellettük növelve a fő fényeket.
 
Igen-igen, ez lenne cél.. sunrise, nappali fény folyamatosan fel,...cloudy effekt.. sunset majd a vége moonlight... és teljes sötét
 
Szia Árpi!
Viber meghívót kaptam tőled.
Nem értem, mert a Viber szerint Te nem is használod a programot.
 

... utánanéztem, a PLED progival nem lehet csatlakozni a TC421-hez sajnos.
Ezt sajnálattal hallom. Ezek szerint a TC-420 és a 421 nem csak a wifiben tér el egymástól. :unsure:
Pedig jó a perc alapú időzítés lehetősége, ha vihart, felhősödést szimulálnál. Az is igaz, hogy ezek csak nekünk jelentenek valamit, az akvárium lényeinek kevésbé. Talán a rejtőzködőbbek kidugnák az orrukat ilyenkor.
 
Back
Oldal tetejére