• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

viktorlantos

Alapító
Admin
Kedves fórumozók. Mai naptól kiegészítettük egy új funkcióval a fórumot. A Tapatalk egy kis progi amivel mobilon is szuperül lehet fórumozni. Írni olvasni, persze leginkább az új okostelefonokon amire van Tapatalk alkalmazás. Iphone-t kipróbáltam ott működik pöpecül.

Leginkább arra jó ez a kis funkció, ha úton vagy, de nem szeretnél lemaradni a történésekről esetleg aktív résztvevője szeretnél lenni a beszélgetéseknek.
A Tapatalk-on egyébként rengeteg más fórum is elérhető pl a UKAPS vagy más akvarisztikai fórumok is.

Fogyasszátok örömmel. :p :thumbup:

És akkor a hivatalos info....

Tapatalk egy mobil fórum alkalmazás IPhone / Android és hamarosan Blackberry és Nokia telefonokra. Tapatalk az összes általános fórum funkciót tudja és a képeket teljes képernyőben lehet nézegetni, képeket lehet feltölteni, cachelni, privát üzeneteket küldeni mindezt néhány egyszerű kattintással.

Tapatalk iPhone mobilon:
Új és olvasatlan bejegyzések:
IMG_0036.png



Teljes beszélgetés nézet és lapozás támogatás:
IMG_0037.png


Lássuk ki van Online:
IMG_0038.png


Bejegyzésekre válaszolás és kép feltöltés:
IMG_0041.png


Néhány a legnagyobb fórumok közül ahol működik a Tapatalk
IMG_0042.png



Tapatalk Androidon

Teljes Android kinézet
main.png


Ugyanazok a funkciók mint iPhone telefonokon:
threadmenu.png


Gyors üzenet és beszélgetés:
thread_bottom_menu.png

Utolsó és megválaszolatlan bejegyzések jelzése és multi-tab támogatás:
latest-v.png


Teljes képernyős kép támogatás - fekvő nézet támogatása
imageview.png




Bővebb info a http://www.tapatalk.com oldalon!
 
Gondoltam írok egy kicsit ide is.

Lassan 2 éve telepítettük ezt a plugint. Azóta a statok alapján azt látom egyre többen használjátok. De még mindig csak töredéke, ahhoz képest mennyi okosteló van mostanság.

A Tapatalk baromi kényelmes. Aki egyszer felteszi mobilra, szerintem nem lehet róla lekattanni. Nagyon gyorsan böngészheted azokat a fórumokat, amik támogatják. Pillanatok alatt bent vagy küllönböző fórumokon az azonosítóiddal. Nagyon gyorsan átfuthatod a frissítéseket akkor is, ha távol vagy a gépedtől. Mivel a Tapatalk teljesen mobilra optimalizált, gyorsabban használom időnként, mint a gépről.

Aki még nem próbálta érdemes. És ha már beléptél az akvakertészre, ott a UKAPS, a flowgrow, MyMac, Aquascaping World hogy csak a legnagyobb növényes fórumokat említsem. Természetesen millió más téma is ott van lehet más hobbi miatt másik kedvenc fórumodat is megtalálod.

Most egy hasznos kis funkcióra hívnám fel a figyelmet. Divat a facebook, twitter stb. A Tapatalk-ban beállítod ezeket a fiókjaidat és pillanatok alatt meg tudsz osztani egy-egy kedvenc topikot. Mondjuk egy naplóról, vagy egy számodra érdekes témáról.

A statok szerint már több mint 30 ezer fórum használja ezt a bővítményt. Ennyi ember nem tévedhet ;) Toljátok ezerrel :angel:
 
Én is nagyon sokat használom. Két kattintással a legfrissebb hsz-okra szűr és szélsebes ;)
Nálam a top 3 app. között van :thumbup:
 
Tényleg nagyon jó, és most ráadásul akciós volt pár napig ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bocsi, továbbra is figyelem, szólok az újabb akciónál.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Az uj forum tapatalk picit mashogy mukodik. A dashboard ikon alatt jonnek az ertesitesek. A more gomb Convos alatt olvashatok a privat uzik ;)


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Az uj forum tapatalk picit mashogy mukodik. A dashboard ikon alatt jonnek az ertesitesek. A more gomb Convos alatt olvashatok a privat uzik ;)


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)

Nálam magyar a tapatalk és ugyan értem mit írtál, de én nekem mindössze egy helyen található a "több"menü és ott csak a profil, jelenleg online és a keresés lehetőségek vannak. A beállításoknál semmi ilyesmi nincsen, a főlapon se, és a profilom alatt se.
 
Tapatalkban: jobb alul 3 pötty "További" névvel.
Abba belemész, utána jobb felül "Szerkesztés".
Fekete ablak ugrik elő. Itt találsz egy olyat, hogy "Convos".
Ezt húzd le alulra az ujjaddal. Így bekerül a gyorsmenübe. Ez a privát üzi. ;)
 
Na már az első pontnál megbuktam, mert nekem nincsen 3 pötty.
Mondjuk ez még valami ősrégi tapatalk nálam, nem frissítettem új verzióra már nagyon régen. Lehet ez a baj.
Akkor "keresek" egy frissebbet :D

Szerk: közben "találtam" egy május 12-i verziót androidos telefonokra :D
Hát mit ne mondjak....valóban egy őskövület volt, amit eddig használtam :)
Most már minden a helyén van, köszi :)
 
Sziasztok! De jó hogy kiprobaltam ! Így már én is többet lehetek itt!Tetszik az új fórum motor!

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk
 
Hehe :) a korábbi fórumnál azt bírtam, hogy bal oldalon megmaradtak cache-ben a topikok és oda-vissza lehetett ugrálni bennük. Talán a mostani motornál is megvan csak még nem néztem meg.
 
Kár hogy androidos tablet-re nincsen ilyen, csak a "sima" tapatalk.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Desire S-ről
 
Back
Oldal tetejére