• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

Pár napja egy Samsung Galaxy Tab 2-ről (7") küldöm, ugyanolyan mint a telefonon, persze kanbetűkkel :D
Tehát kényelmesebb, de semmiben se másabb. :)
 
Az iPhone változatot használom, de ezen is lehetne még fejleszteni. Pl kellene egy gomb, amivel az utolsó hozzászólásra ugrok egy topicban.

Persze az is hasznos, amit most csinál, mert az utolsó olvasott utánira ugrik.
 
Hasznos lenne ha a privát uziknel is az utolsora ugrana, több oldalnyi beszelgetesnel mar jó lenne.
 
Kijött a Tapatalk 2.
Egy kicsit olyan így képről, mint a Facebook app. Jobbra, balra húzogatható képernyő.
- Gesztus vezérelt használat
- Új kamera Instagram-szerű effektekkel, egy-klikkes képmegosztás
- Push Noti
- iPhone 5-re

Pár fontosabb funkció, én megelégszem a sima Tapatalkkal. Mondjuk jó lenne az értesítéseket testre szabni, hogy csak a privát üzikről tájékoztassonű
Tapatalk 2 for iPhone for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) and iPad on the iTunes App Store
 
Azért ez gusztustalan, hogy nem a régit frissítik, hanem meg akarják vetetni az újat ismét! :mad:
 
Azért ez gusztustalan, hogy nem a régit frissítik, hanem meg akarják vetetni az újat ismét! :mad:

Kb 3-4 éve ment már az előző generáció. Annyiba kerül mint egy magazin kb. Ezen idő alatt én úgy gondolom rendesen megdolgozott a pénzéért.
Szerintem a régivel is műköni fog még egy jó ideig.
 
Nekem pl. nem írja alá első pillanattól kezdve, hogy milyen telefonról. Jól van beállítva, ez tuti. Bár ez nem nagyon izgat fel... :D
 
Lehet Trop-al kezdődik? pfff de hülye vicc volt:D
Pedig settingsben be lehet kapcsolni. Mondjuk ne bánd. Én nem győzöm kigyomlálni, félsikerrel.
 
Nos most már a legújabb androidos tapatalkról írok, az aláírás most sem megy, ezt leszámítva ugyanazon telefonon nekem gyorsabbnak tűnik, stabil, és letisztultabb... :cool:
 
Hali!

Nektek beszokta normálisan tölteni a képeket a tapatalk androidon? Nálam állandóan kihagy pár képet.
 
Back
Oldal tetejére