• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

amikor a tallózásra nyomsz felül a középső listázást választod..........lehet, hogy neked az lesz kiírva ABC sorrend tehát ott keresgélj.
Három sorrendezés van nekem
1. Popular
2. Alphabetical
3. Newest
 
de ha a "Keresés"-ben beírod, hogy "Akvakertesz" akkor is kidobja a fórumot...
Nekem ez a három menüpontom van ebben a sorrendben: Hálózat, Fiókok, Ajánlott + felette a kereső amibe hiába írok be bármit nem keres! Egyébként odáig jó hogy: Aquarium & Animals --Aquarium (itt írja hogy 531 találat) amiket bedob azok közt nincs már vagy 10x végignéztem !
 
de ha a "Keresés"-ben beírod, hogy "Akvakertesz" akkor is kidobja a fórumot...
Végül is csak a keresővel találtam meg! A keresőbe való beírás után, a billentyűzeten kellett enter-t nyomni és aztán kezdett el keresni !!! Ilyennel még nem is találkoztam. Azért köszönöm a segítséget!!!!
 
Sziasztok! Jól értelmezem, hogy Windows Phonera (7.5) nincs ilyen progi? Meg megnéztem az asszony android tepsijében is ebben a google playben és amit találtam az szerintem fizetős... Valóban az lenne? :unsure:
 
Ez király...na azért nem fogok 600forintot fizetni, hogy a wc-ről is fórumozhassak! :LOL:
 
van ilyen alkalmazás szifonra is, csak azt nem értem hogy miben különbözik a sima alkalmazás nélküli forumozástól, talán hogy lehet vele képet feltölteni?
 
van ilyen alkalmazás szifonra is, csak azt nem értem hogy miben különbözik a sima alkalmazás nélküli forumozástól, talán hogy lehet vele képet feltölteni?

Gyors, mobil barát, más fórumokat is tudsz használni vele. Sokkal gyorsabb mint a hagyományos fórum.
Pár éve amikor megvettem agyaltam én is. De az egyik legjobb vétel volt.
 
asszem közel 3 euro most, de nekem a szifon 4em eddig hibátlanul működött, nem találom lassúnak. ugyan azt látom vele mint gépen ha fórumozok, azért nem nagyon értettem hogy miért van :), majd ha ingyenes lesz valamikor akkor majd kipróbálom
 
Én ezért szeretem mert sokkal gyorsabb böngészni az új hozzászólásokban, mint simán a netes verzióban és csak a fontos dolgokat látod az app-ben. Hsz.-ek, levelek, értesítések ezek vannak mind elől így gyorsan tudod végig futni a dolgokat. Kevesebb kattintás, kevesebb adatforgalom :)
geramu4e.jpg
 
Közben frissítettem a plugint a fórum mögött: módosítások ----- angol

  • Add push key and optimize push mechanism to reduce holdtime.

  • Optimize plugin entry interface in browser.

  • Support full xenforo bbcode.

  • Fix page number not correct, link-forum missing and other minority issues.

  • Do not support @/tag function and tag push now.
 
Ha már arra jártam megnéztem a statokat is....

Átlag napi 25 unique tapatalk user van.
Iphone-ipod a látogatók fele. Ipad elenyésző
Android viszi a másik felét...

Az elmút 30 napban:
  • 1737 bejegyzés Tapatalkról
  • 612 topic lett újratweetelve vagy megosztva
  • 692 vendég látogatott el a fórumra
  • 21105 push notification ment ki :) ---- ez az egyik igazi előnye a mobilnak a weblappal szemben
 
Back
Oldal tetejére