• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

@viktorlantos
Szia Viktor.
Nem tudom egyedi-e a probléma vagy jelentkezik-e másnál is. Tegnap este óta tapatalk nem enged képet feltölteni. Mindegy, hogy képre, fájl csatolásra koppintok. Mindekettő következőt produkálja. Koppintás, galéria kiválasztás, adott képre koppintás majd hosszú másodpercek után kiírja, hogy csak egy képet választhatok ki. De persze azt sem csatolja amit kiválasztottam.
Tudsz erről valamit? Vagy csak nálam produkálja ezt? Weben megy minden.
i5s IOS 12.1.
Köszi[emoji846]

Nálam is ugyanez i4S-en. Ki akarok jelölni egy képet, erre közli, hogy csak 1 db-ot lehet. :sick:
 
Akkor ezt megszívtuk de rendesen. Ha csak nem javítják akkor marad képfeltöltésre a webes felület vagy kép megosztó[emoji17]
Engem csak azért bosszant, mert ha a várólistáról átkerülök egy kórházi ágyra, min. 3 hétig fórum nélkül leszek. :rage:
 
Mi történt a Tapival? Ez a fórum nem működik benne. Más fórumok igen. Van megoldás?

Eddig minden verzió működött a motorral. Egy utolsó frissítés óta nem. Jeleztem a tapi supportnak, szerintük nem náluk van a hiba. Mivel a kezdetektől használom, szerintem meg de :)
Szal várunk amíg készítenek egy normális frissítést. De jelenleg a fórum motorunk gyorsabb fejlesztési ciklusban megy mint a tapi.

Egyébként a tapinak nem jósolok jövőt. Folyamatosan keresik a lehetőséget hogyan monetizálják a tartalmat, vagy csatornázzák ki a usereket a fórumokról.
Közben a motorok is fejlődnek és a reszponzív felület miatt egyre kevesebb szükség van egy ilyen appra.

Nekem mondjuk kényelmesebb volt, ezért még keresem a lehetőséget, de nagyon sok fórum admin már rég kidobta a megoldást a fenti húzásaik miatt.
 
Back
Oldal tetejére