• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

Sziasztok. Segítséget szeretnék kapni a tapatalkal kapcsolatban. Eddig ha volt értesítés csak diszkréten jelezte. Ma estétől valamiért üzenetként jelez és a gmail fiók értesít ha jön valami a tapatalkról. Miért van ez? Idegesítő számomra ráadásul nem is értem mert természetesen nem magyar. A kérdésem igazából az lenne, hogy miért gmailra érkeznek némely értesítések? Ha megnyitom azt írja, hogy töltsem le a tapatalkot. Le van töltve.
 
Sziasztok. Segítséget szeretnék kapni a tapatalkal kapcsolatban. Eddig ha volt értesítés csak diszkréten jelezte. Ma estétől valamiért üzenetként jelez és a gmail fiók értesít ha jön valami a tapatalkról. Miért van ez? Idegesítő számomra ráadásul nem is értem mert természetesen nem magyar. A kérdésem igazából az lenne, hogy miért gmailra érkeznek némely értesítések? Ha megnyitom azt írja, hogy töltsem le a tapatalkot. Le van töltve.

Az ilyen dolgokért száműzik a céget sok fórumról mostanság. Pénzt kell termelniük és ahelyett, hogy az alkalmazásért kérnének többet mindig valami kis genyó dolgot találnak ki.
Idén már volt kéretlen chat, volt tartalom lopás, jogosultsági rendszer megkerülés, és most ez az email a legfrissebb ajándék.
Természetesen mindenki kap belőle! Ahogy látom az egyetlen módja a leiratkozásnak ha az email alján lévő leiratkozás linkre kattintasz és eltünteted a pipákat az értelmetlen értesítések mellől.
 
Az ilyen dolgokért száműzik a céget sok fórumról mostanság. Pénzt kell termelniük és ahelyett, hogy az alkalmazásért kérnének többet mindig valami kis genyó dolgot találnak ki.
Idén már volt kéretlen chat, volt tartalom lopás, jogosultsági rendszer megkerülés, és most ez az email a legfrissebb ajándék.
Természetesen mindenki kap belőle! Ahogy látom az egyetlen módja a leiratkozásnak ha az email alján lévő leiratkozás linkre kattintasz és eltünteted a pipákat az értelmetlen értesítések mellől.
A fiam segítségével ezt megcsináltuk, de amikor a pipák kijönnek le kell tekerni és elmenteni. A mentés megtörténik viszont ha újra letekerek megint ott vannak a pipák. Ettől függetlenül elmentődött?
 
Passz kapcsolj ki mindent. A tapit kell megkérdezni mégis hogy van ez. Ha félig kapcsolom ki ugyanúgy jön. Most kikapcsoltam mindent meglátjuk.
Fórum oldalról nincs kontrol.
 
Az ilyen dolgokért száműzik a céget sok fórumról mostanság. Pénzt kell termelniük és ahelyett, hogy az alkalmazásért kérnének többet mindig valami kis genyó dolgot találnak ki.
Idén már volt kéretlen chat, volt tartalom lopás, jogosultsági rendszer megkerülés, és most ez az email a legfrissebb ajándék.
Természetesen mindenki kap belőle! Ahogy látom az egyetlen módja a leiratkozásnak ha az email alján lévő leiratkozás linkre kattintasz és eltünteted a pipákat az értelmetlen értesítések mellől.
A fiam segítségével ezt megcsináltuk, de amikor a pipák kijönnek le kell tekerni és elmenteni. A mentés megtörténik viszont ha újra letekerek megint ott vannak a pipák. Ettől független
Passz kapcsolj ki mindent. A tapit kell megkérdezni mégis hogy van ez. Ha félig kapcsolom ki ugyanúgy jön. Most kikapcsoltam mindent meglátjuk.
Fórum oldalról nincs kontrol.
Értem köszönöm. Én is minden pipát kivettem. Már nem is jelez. Akkor sem ha nem gmailra jön csak tapatalkra. Mindegy az értesítést látom. Azért köszi. Idegre tett már a sok jelzés. Kellemes estét.
 
Lehet januártól el kell majd köszönnünk a tapitól.
Az Apple megváltoztatja az alkalmazásokkal szemben elvárt kommunikációt.
Pl a Tapi esetén HTTPS kommunikáció kellene a fórum és az alkalmazás között. Szerintem ez nem fog megtörténni. Így viszont nem megy majd a tapi.
https://forums.developer.apple.com/thread/48979
Hát ezt szomorúan konstatálom. :( Pont azért szeretem a tapit (jaj de kis pajzánul hangzik... :D), mert agregátorként működik, minden fórumot tudok egy hejről menedzselni, illetve a push értesítések miatt. Nagyon jó lenne, ha valaki meglátná itt a piaci rést, és lépne valamit. Ha kell, akkor még fizetnék is érte, ahogy a tapatalk pro-ért is fizettem anno.
Azért ilyenkor is érdemes elgondolkozni, hogy milyen károkat tud okozni az android rendszer "nyitottsága" és a warezolás. :(
 
Lehet januártól el kell majd köszönnünk a tapitól.
Az Apple megváltoztatja az alkalmazásokkal szemben elvárt kommunikációt.
Pl a Tapi esetén HTTPS kommunikáció kellene a fórum és az alkalmazás között. Szerintem ez nem fog megtörténni. Így viszont nem megy majd a tapi.
https://forums.developer.apple.com/thread/48979
Ingyenes SSL használattal nem megoldható? (https://letsencrypt.org/)
Igaz 3 havonta kell megújítani, de legtöbb szolgáltatónál ez automatikusan mehet. Főleg ott, ahol cpanelt használnak, van már rá beépülö modul.
 
Windows phone-ra van valami alternatíva? Tapatalk nincs az áruházban.
Azóta történt esetleg előrelépés?
Anno fent volt a win telefonomon a tapatalk, majd valami gond volt vele, ezért leszedtem, de ahogy néztem, most már nem is érhető el. Kár. :(
 
Azóta történt esetleg előrelépés?
Anno fent volt a win telefonomon a tapatalk, majd valami gond volt vele, ezért leszedtem, de ahogy néztem, most már nem is érhető el. Kár. :(
Annyi infót találtam, hogy leszedték a áruházból. Megpróbáltam régebbi, vagy nem áruháas verziót letölteni, de nem sikerült találnom.
 
Azt is felraktam már, de azon nem találtam meg az akvakertészt
Akkor valami emulator es ugy bizti megy. En a vindozos szgepemen futtatok igy androidot mert a kedvenc jatekom csak andron megy. Siman muxik mar 2 eve.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Back
Oldal tetejére