• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

Keress rá az előbb említett www.akvaforum.hu-ra. Sok naplót is meglehet ott találni az itteniek közül. Az sajátomat azonban nem látom. Pl @koecsed mátra 80literese is fent van. Viszont a hozzászólások csak töredéke. Ezt találtam meg én is a Tapatalkon mint egy akvakertész fórum.

:oops: Igaz, tényleg nem kerestem rá és nem ismertem, így már valóban nem annyira magas labda a hozzászólásod, az enyém pedig kicsit kétértelmű is lett, de sebaj! :D
 
Aháá megvan. Angolul kell keresni ezt a fórumot. "Hungarian aquascaping", így dobja ki az akvakertesz.hu-s forumot. Viszont itt azt írja hogy hibás a token. Bocs, hogy sokat agonizálok, de jó lenne ha tudnám használni.:)
 
akvakertesz 'e'-vel es megtalálja.
3230da42925e25749eaaa04c38dbd89f.jpg
 
Aháá megvan. Angolul kell keresni ezt a fórumot. "Hungarian aquascaping", így dobja ki az akvakertesz.hu-s forumot. Viszont itt azt írja hogy hibás a token. Bocs, hogy sokat agonizálok, de jó lenne ha tudnám használni.:)

Nyomj egy cache törlést az alkalmazás beállításoknál.
 
A tapatalkot egy rövid időre kikapcsoltuk. Remélhetőleg a fejlesztő cég gyorsan reagál és tovább is használható lesz a modul.

Addig is türelmet kérünk. A site mobilon is használható gond nélkül. Max picit kényelmetlenebb.
 
A tapit nagyon szeretjük, de a cég időnként hajmeresztő fejlesztéseket végez.
Tegnap véletlenül futottam bele egy ilyen dologba, ami elképesztő. Semmilyen tájékoztatás nincs. Ha nem töltök órákat olvasgatással akkor nem tudok róla.
Írtam nekik remélem megoldják és nem kell tiltani miatta a tapit.
 
A tapit nagyon szeretjük, de a cég időnként hajmeresztő fejlesztéseket végez.
Tegnap véletlenül futottam bele egy ilyen dologba, ami elképesztő. Semmilyen tájékoztatás nincs. Ha nem töltök órákat olvasgatással akkor nem tudok róla.
Írtam nekik remélem megoldják és nem kell tiltani miatta a tapit.
Pontosan mi történt most?
 
Pontosan mi történt most?

Már sokadjára úgy döntöttek, hogy nem kérdezik meg a fórum üzemeltetőket, hogy mi az amit automatikusan bekapcsolnak a fórumra épülve.
Így pl nem tudtam róla és szinte a legtöbb nagy fórumot üzemeltető sem tudott róla, hogy saját chat szobát kapcsoltak minden fórumhoz.
Ez önmagában még nem lenne baj, de ez a fórumtól teljesen független üzemel és semmilyen kontrol nincs felette. Nincs admin, nincs moderátor semmi.
Pl a fórumon sok lépcsős spam védelem van a heti több száz fake regisztráció miatt. Van egy jogosultsági rendszer. A chat szoba a fórum nevét használja, a fórumozók adatait és sajátjaként kezeli azt.
Értsd semmilyen védelem nincs, bármilyen bot spammer bemehet. Ha nekem mint üzemeltetőnek ez nem szimpi és úgy döntök lekapcsolom a tapatalkot a fórumon a chat továbbra is elérhető. Nem lehet kikapcsolni mert nem nálunk fut! WTF?

Jelenleg semmilyen hely nincs ahol le lehet kapcsolni. A tapatalk a felháborodott fórum üzemeltetők bejegyzését törli a support fórumon. Állítólag ha direktbe írunk nekik akkor kézzel kikapcsolják ezt a funkciót. Per pill most erre várok.

Aggasztó, hogy mint egy fórum olvasó alkalmazás szép lassan afelé mozdul, hogy a fórum felhasználói táborát a saját céljaira fordítsa. Senki nem beszél róla, de minden user adat a birtokukba kerül és most pl chat alkalmazásba, monetizálásba és minden másra használják.
Az üzemeltetők ha kilövik az alkalamazást, az saját lábra áll a meglévő elszipkázott userekkel és úgy üzemel mint akvakertész fórum/chat.

Gondolom valamiből nekik is pénzt kell csinálni. A pro alkalmazás és a tesztreszabott app megbukott. A befektetők pedig megtérülést várnak. Eddig a kéretlen reklámok borzolták az idegeket. Most a tapi saját alkalmazása ami automatikusan mindentől függetlenül üzemel.
Úgy, hogy erről kb senki sem tud.

Ilyen helyeken lehet olvasgatni róla, mert a tapatalk saját fórumán modizzák az elégedetlenkedőket

https://theadminzone.com/threads/ta...-notice-consent-or-ability-to-disable.138823/
https://xenforo.com/community/threa...indows-phone-mobile-app-deleted.27837/page-60


Legszívesebben vissza sem kapcsolnám, mert erőforrás szipkázó dolog. Ha megszokod nagyon jól használható és a böngészős megoldás sokkal nehézkesebb.
De az elmúlt 2-3 évben sorban olyan megoldásokkal jöttek elő a Tapatalktól, hogy csak a felháborodott userek tömeges nyomására sikerült megfelelő mederbe terelni őket.
 
Back
Oldal tetejére