• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Tanácsadás, hibakeresés, probléma megoldás, support

Oase optomax 1000 es bemenő cső csatlakozása az nem 16mm es?
Most próbáltam rátenni, de nem fog menni.. a 16/22es cső külső átmérőjével azonos a csonk. Valamit rosszul csinálok? A kimenő ágra simán felmegy a 16/22.
 
Oase optomax 1000 es bemenő cső csatlakozása az nem 16mm es?
Most próbáltam rátenni, de nem fog menni.. a 16/22es cső külső átmérőjével azonos a csonk. Valamit rosszul csinálok? A kimenő ágra simán felmegy a 16/22.
Itthonról nehéz, csörögj be holnap, de ha jól emlékszem kétféle csocsatlakozasnak kéne lennie a dobozban mindkét oldalra. Tényleg telefonálj vagy dobj emailt és megnézzuk holnap.
 
A szivo oldal nem arra lett kitalálva hogy csövet rakjunk rá, de holegfuvoval megmelegitve a csövet megoldható.
 
A szivo oldal nem arra lett kitalálva hogy csövet rakjunk rá, de holegfuvoval megmelegitve a csövet megoldható.
Végső megoldás ez lesz, cdak bíztam benne, hátha van kissebb idom vagy szűkítő.
Ellenben akkor nem értem, hogy mi értelme annak, hogy szárazon is lehet üzemeltetni..
 
Nem tudom jó helyen kérdezek-e, de teszek egy próbát. A hétvégén vettem nálatok egy ada vuppa II-t. Gyönyörű, szuper meg minden, de folyamatosan kattog. Ha csend van a szobában ez rohadt idegesítő. Ez normális, vagy csak kifogtam? A süllyesztés mértékével próbáltam játszani, de nem segít.
 
Nem tudom jó helyen kérdezek-e, de teszek egy próbát. A hétvégén vettem nálatok egy ada vuppa II-t. Gyönyörű, szuper meg minden, de folyamatosan kattog. Ha csend van a szobában ez rohadt idegesítő. Ez normális, vagy csak kifogtam? A süllyesztés mértékével próbáltam játszani, de nem segít.
Én csak a GA-ban ültem mellette a workshopon, de ott is kattogott folyamatosan.
 
Sziasztok,
érdeklődnék, hogy ADA Aquasky 301 (nem G) lámpa szervizelésével foglalkoztok-e?
Használtan vásároltam, akkor még működött, most nem kapcsol be.
 
Sziasztok,
érdeklődnék, hogy ADA Aquasky 301 (nem G) lámpa szervizelésével foglalkoztok-e?
Használtan vásároltam, akkor még működött, most nem kapcsol be.
Lehet hogy van hozzá trafónk, más hibával meg nem talalkoztunk, dobj egy emailt infora hogy megnézzuk ha bent vagyunk.
 
Sziasztok,
Pár hete vásároltam nálatok kétérzékelős Wavereef vízszint kiegyenlítőt. A probléma vele, hogy nagyon sokszor túltölt, nem megbízható. Jól van csatlakoztatva, ábra szerint van beállítva. Mivel kis tengeri akvárium, így 1-2 liter víz már változtat a víz paramétereken, illetve így problémás, ha nincs a lakásban senki. Volna lehetőség kicserélni egy másikra?
 
Sziasztok,
Pár hete vásároltam nálatok kétérzékelős Wavereef vízszint kiegyenlítőt. A probléma vele, hogy nagyon sokszor túltölt, nem megbízható. Jól van csatlakoztatva, ábra szerint van beállítva. Mivel kis tengeri akvárium, így 1-2 liter víz már változtat a víz paramétereken, illetve így problémás, ha nincs a lakásban senki. Volna lehetőség kicserélni egy másikra?
Nem járnál jobban egy fejre állított ásványvizes palackkal? Valahol láttam a G.A. kínálatában is, de most azt se tudom, milyen néven keressem. Esetleg becserélnék a Wavereef-et egy olyanra... "Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés." Pontosabb is..
 
Sziasztok,
Pár hete vásároltam nálatok kétérzékelős Wavereef vízszint kiegyenlítőt. A probléma vele, hogy nagyon sokszor túltölt, nem megbízható. Jól van csatlakoztatva, ábra szerint van beállítva. Mivel kis tengeri akvárium, így 1-2 liter víz már változtat a víz paramétereken, illetve így problémás, ha nincs a lakásban senki. Volna lehetőség kicserélni egy másikra?
Szerintem írj az info@-ra, ott hamarabb és konkrét választ kapsz. :)
 
Higyjetek nekem, hogy nem kivitelezhető.
A szerkezetre 2 csövet kell vágni. Ez bármilyen hosszú lehet, így mélyebb vízszint is beállítható.
persze te látod a lehetőségeidet.
 
Utoljára módosított:
A szerkezetre 2 csövet kell vágni. Ez bármilyen hosszú lehet, így mélyebb vízszint is beállítható.
persze te látod a lehetőségeidet.
Köszi a tippet @Nigro, erre nem is gondoltam. A legnagyobb baj, hogy esztétikailag nem tudnám elviselni. Még megpróbálok valamit az automata adagolóval, ha nem segít, beszéltem a boltban a srácokkal, visszaviszem, tesztelik ők is, aztán meglátjuk...
 
Köszi a tippet @Nigro, erre nem is gondoltam. A legnagyobb baj, hogy esztétikailag nem tudnám elviselni. Még megpróbálok valamit az automata adagolóval, ha nem segít, beszéltem a boltban a srácokkal, visszaviszem, tesztelik ők is, aztán meglátjuk...
Ennél a megoldásnál arra kell figyelni, hogy janás üveget kell hasznàlni hozzá. A janás műanyag üveg egyébként jobban néz ki, mint a normál. Én több üvegen is használok ilyet az irodában. Főként hétvégente.
 
Back
Oldal tetejére