• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma talachi 247.5L - Arms of the Naiads

Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

viktorlantos said:
A fákat beszínezhetted volna sötétbarnára. Így nem tudom elképzelni a végleges hatást. ;) :thumbup:

Jogos! :p :oops:

viktorlantos said:
Egyébként baba. Hát ez van, ha egy kreatív muki szakad rá a tervezési részre. :lol:

Köszi!
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

eMZé said:
Az Anubias nana petit-et talán még be tudod préselni valahova, de így a rajz alapján nem igazán hiszem, hogy szükséged lenne még bármi másra.
Nagyon jónak igérkezik :clap:

Látom az állvány már ott van. Lámpa?
Mikor lesz a Start?
Szerintem többen izgatottan várjuk már ;)

A anubiast a fákra szeretném valahogy mohával összekombinálva.
A lámpa festés alatt van, már csak annak kell elkészülni és start.
Illetve a fákat is be kell áztatni, meg meg kell oldanom az RO víztartály kérdését(harc a párommal hogy kell a lakásba valahova egy 120 literes hordó :D )
Reális indulás valamikor pár hét mulva, talán február eleje.
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

talachi said:
Illetve a fákat is be kell áztatni, meg meg kell oldanom az RO víztartály kérdését(harc a párommal hogy kell a lakásba valahova egy 120 literes hordó :D )
:lol: Nálunk 2 darab 40 literes hordó figyel az előszoba fordulójában.
Szerencsére nem volt gond meggyőzni a párom a hordók szükségességéről. Pár hét alatt megunta ő is a vagy 40 db 1,5 literes pet palack adogatását.
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Húúúú. ez tényleg döbbenetes, sokkal jobb így véglegesíteni és tervezgetni mint egy rajzon (hogyan is csináltad, egyszer beavathatnál??)!!
Meg mondom őszintén, hogy a GA-látogatásodkor összerakott elrendezés és terv az akkor jobban tetszett, de most látva színesen hogy 1 dekor is elég, hát meggyőztél!!! :thumbup:
Gratu. szép munka! :thumbup:
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Cecska said:
Húúúú. ez tényleg döbbenetes, sokkal jobb így véglegesíteni és tervezgetni mint egy rajzon (hogyan is csináltad, egyszer beavathatnál??)!!

Egy kis photoshop munka, semmi bonyolult. Ha szerzel egy oktatóvideót az ehhez szükséges dolgokat kb egy óra alatt meg lehet tanulni.

Cecska said:
Meg mondom őszintén, hogy a GA-látogatásodkor összerakott elrendezés és terv az akkor jobban tetszett, de most látva színesen hogy 1 dekor is elég, hát meggyőztél!!! :thumbup:
Gratu. szép munka! :thumbup:

Pont ez az. Benne van az a fa ebben is! Itthon már nem működött a terv mert az akiban kicsit kevésnek tűnt a fa.
Ezzel most teljesen elégedett vagyok én is, főleg ha beleképzelem még a kis kiegészítő ágakat.
Szombaton benézek a GA-ba és még lehet hogy változik a terv! :D

Köszi!
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

viktorlantos said:
A fákat beszínezhetted volna sötétbarnára. Így nem tudom elképzelni a végleges hatást. ;) :thumbup:

Tessék parancsolni! :D Raktam bele cryptokat is amiről beszéltünk.(elég GERONIMO lett mert nem találtam képet)

14301115_1b3561c0d4c24f6cf370c3f9e14ca5b5_l.jpg
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Be se rendezd, már így is épp elég ütős :D

:thumbup:
 
talachi 247.5L - Még cím nélkül

Hű, de jól néz ki!
Mivel rajzoltad?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Ez sokkal jobb mint a sima rajz :eek:
Pazar lesz :thumbup:
A világítást már nagyon várjuk :)
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Labirintkopoltyus said:
Szia!

Sok sikert az indításhoz, jó kis projektnek ígérkezik! ;) :thumbup:

Köszi!

Még mindig a lámpára várok! Már nagyon várom hogy elkészüljön és indulhat a móka.

Közben a RO tartály probléma megoldódott. Lemértem hogy mekkora alapterületű helyem van a fürdőben lévő polcrendszer alatt és megcsináltam üvegből.
(hát kicsit szebb lesz így mintha egy 120 literes hordó figyelgetett volna a fürdő sarkában, főleg majd ha bútorlappal be lesz burkolva)

14365999_1f474e002b1de7524f18d745b2bbfeea_l.jpg
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

KÖszi!

Én is kényszer alatt szültem meg az ötletet!

A párom megmonta hogy :

120 LITERES HORDÓ ?!?! NA AZT ÍÍDEEE NEEEM HOZOL!!!! :lol: :lol: :lol:
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

ÉÉs lassan a számítógépes látványterv kezd valósággá válni!! :clap: :clap: :D

14271049_3e7d01ca3cc46e2144c789bb18be72f7_l.jpg


14392233_e393e594e21aa0de4faa70823687c1b1_l.jpg
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Szép munka! :thumbup: naplózd a fejlődést!!!
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

bitumen said:
Szép munka! Nem lesz túl nehéz függeszteni?

Köszi, neked is attibva! Természetesen jönnek majd a képek a fejlődésről.

Elég nehéz de nem függesztve lesz! Ha visszalapozol a naplóban láthatod hogy van megoldva.
Pont a súlya miatt terveztem így.
 
Back
Oldal tetejére