• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TAKAYUKI FUKADA - TAU WORKSHOP - GREEN AQUA

Én azzal vigasztalom magam, hogy de jó lesz majd jutubon megnézni a lényeget. Mondjuk, nekem alapvetően nem volt jó az időpont sajnos, vérzett is a szívem, de hát, ez van.
 
Az eseményekkel kapcsolatban igyekeztünk itt a fórumon meghirdetni elsőként, hogy legyen időtök reggelni.
Ha feltettük volna egyből a social fiókjainkra, kb 1 nap alatt betelt volna minden.

Lehet sokan nem vették komolyan, hogy a belépő ellenére nagy érdeklődésre lehet számítani. De sajnos ez ilyen.
Nagyon ritkán látunk a hobbizásban ennyire eredményes vendégeket európa ezen részén ezért várható volt, hogy lecsapnak rá sokan.

@Cipo3 talán még be tudunk szorítani téged létszám felett Fukadára. Dobj egy emailt és inztézzük.
 
A 8.-i Fukadára még van hely ;)

Köszönöm, nem tudtam, hogy a második nap megváltozott tartalmilag.


Az eseményekkel kapcsolatban igyekeztünk itt a fórumon meghirdetni elsőként, hogy legyen időtök reggelni.
Ha feltettük volna egyből a social fiókjainkra, kb 1 nap alatt betelt volna minden.

Lehet sokan nem vették komolyan, hogy a belépő ellenére nagy érdeklődésre lehet számítani. De sajnos ez ilyen.
Nagyon ritkán látunk a hobbizásban ennyire eredményes vendégeket európa ezen részén ezért várható volt, hogy lecsapnak rá sokan.

@Cipo3 talán még be tudunk szorítani téged létszám felett Fukadára. Dobj egy emailt és inztézzük.

Köszönöm a felajánlást, nekem a második nap is teljesen jó és az is csak miután egyeztettem a családdal.
 
Sajnos nem tudok részt venni az eseményen, szóval ha valaki akar esetleg menni, keressen meg..
 
HO-HO-HO-HO- ....... lnap találkozunk mindenkivel aki jön (már csak egyet kell aludni)!

Nagyon várom, még ha az utóbbi időben nem is voltam túl aktív (az akvarizálás területén), ilyen lehetőség nem sok adódik az életben, hogy személyesen találkozhassunk világbajnokokkal !

Nagy köszönet a GA csapatának, hogy ezt is biztosítja számunkra!

A.ttila
 
Utoljára módosított:
Tök jó látni, hogy izgulnak készülnek. Elértük azt, hogy igazi nagy fellépésnek számít egy GA-ban való építés még nekik is :)
akkor nem a koronavírus elől menekült hozzátok az ázsiai csávó aki a köveket pakolgatta koradélután a játszóasztalon :D
De a Ti részetekről is nagy a készülődés, ahogy hallottam keményen ment a megbeszélés hol legyenek a kamerák és mit vegyenek ;)
Tuti nagy élmény lesz mindenkinek aki ott lesz! 👍
 
Back
Oldal tetejére