• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos TAKAYUKI FUKADA - TAU WORKSHOP - GREEN AQUA - 2020. Március 7. Szombat 14 óra AZ ESEMÉNY MEGTELT!

Coller

Főkertész
Én azzal vigasztalom magam, hogy de jó lesz majd jutubon megnézni a lényeget. Mondjuk, nekem alapvetően nem volt jó az időpont sajnos, vérzett is a szívem, de hát, ez van.

viktorlantos

Alapító
Admin
Az eseményekkel kapcsolatban igyekeztünk itt a fórumon meghirdetni elsőként, hogy legyen időtök reggelni.
Ha feltettük volna egyből a social fiókjainkra, kb 1 nap alatt betelt volna minden.

Lehet sokan nem vették komolyan, hogy a belépő ellenére nagy érdeklődésre lehet számítani. De sajnos ez ilyen.
Nagyon ritkán látunk a hobbizásban ennyire eredményes vendégeket európa ezen részén ezért várható volt, hogy lecsapnak rá sokan.

@Cipo3 talán még be tudunk szorítani téged létszám felett Fukadára. Dobj egy emailt és inztézzük.

Cipo3

VIP kertész
A 8.-i Fukadára még van hely ;)
Köszönöm, nem tudtam, hogy a második nap megváltozott tartalmilag.

Az eseményekkel kapcsolatban igyekeztünk itt a fórumon meghirdetni elsőként, hogy legyen időtök reggelni.
Ha feltettük volna egyből a social fiókjainkra, kb 1 nap alatt betelt volna minden.

Lehet sokan nem vették komolyan, hogy a belépő ellenére nagy érdeklődésre lehet számítani. De sajnos ez ilyen.
Nagyon ritkán látunk a hobbizásban ennyire eredményes vendégeket európa ezen részén ezért várható volt, hogy lecsapnak rá sokan.

@Cipo3 talán még be tudunk szorítani téged létszám felett Fukadára. Dobj egy emailt és inztézzük.
Köszönöm a felajánlást, nekem a második nap is teljesen jó és az is csak miután egyeztettem a családdal.

Oldal tetejére