• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TAKAYUKI FUKADA / STEVEN CHONG - CSATA - GREEN AQUA

Josh Sim mondta, hogy Fukadának az építéskor csak az árnyékok járnak a fejében. Hogyan kell ezt érteni? Mire figyel ilyenkor? Valami mintázat, vagy arány, elhelyezkedés?
 
Van e valami amit megkérdeznétek tőlük?
Mi a kedvenc étele?
:D Na de viccen kívül:
A versenyakváinak a hardscape-e hogyan áll össze, mi a folyamat általában? Azaz kb mennyit dolgozik rajta, mennyi ideig nézegeti és csiszolgatja a részleteket? És a már növényesített akváriumot amikor később kiegészíti részletekkel, általában már ezek is előre megtervezett részletek, vagy ezt már csak menet közben találja ki - igazítva azt az összképhez?
 
Én szívesen megkérdezném Tőle hogy amikor épít mindig az a cél hogy a világversenyen a top 3 ban legyen vagy magának épít aztán lesz ami lesz.Illetve ami még érdekes hogy mikor először megnyerte az IAPLC- mi adott neki erőt hogy újra és újra alkosson TOP akváriumokat.
 
Steven épít egy 60-as akváriumot a studioban holnap. Ma összerakta a vázát. És közben rengeteget beszélgettünk. Baromi érdekes hogy építenek akváriumot és hogy még mindig nem indult el az idei IAPLC akváriuma! :) De kész lesz.
A workshopon sztorizgatunk majd. Igazi scaper fejek. Hétvégén jön Filipe és Jurijs is. Jó kis hangulat lesz 👍
 
Hátöööö, tapasztalatom szerint 12 körül már sokan szoktunk lenni, és mint a ganajtúró bogarak, tomporral az égnek a hardscape ládákban szoktunk turkálni. Kezdésre az értelmesebbik arcunk is elő szokott kerülni. :D
De ez vasárnap, és 10-kor kezdődik. :D Csak nem tudom az új rendszerben mennyi idő, amíg mindenkit leültetnek, stb.
 
Légyszi ne gyertek 9-re. Mi megyünk 9-re :) A 10 órás kezdést úgy értsétek, hogy akkor nyitunk ajtót, addig nekünk is elő kell készülni. Köszi a megértést!
Egy jó kávéért segítek széket pakolni.
Viccet félretéve azt hittem 10kor az előadadás kezdődik, csak emiatt kérdeztem. :D
 
Hányra illik érkezni ilyenkor? :unsure:
Mi a kedvenc étele?
:D Na de viccen kívül:
A versenyakváinak a hardscape-e hogyan áll össze, mi a folyamat általában? Azaz kb mennyit dolgozik rajta, mennyi ideig nézegeti és csiszolgatja a részleteket? És a már növényesített akváriumot amikor később kiegészíti részletekkel, általában már ezek is előre megtervezett részletek, vagy ezt már csak menet közben találja ki - igazítva azt az összképhez?
Én szívesen megkérdezném Tőle hogy amikor épít mindig az a cél hogy a világversenyen a top 3 ban legyen vagy magának épít aztán lesz ami lesz.Illetve ami még érdekes hogy mikor először megnyerte az IAPLC- mi adott neki erőt hogy újra és újra alkosson TOP akváriumokat.
Ez akkor azt jelenti, hogy ti is ott lesztek a WS-on? Ezt nem Fukadától kérdezem, hanem tőletek.;)
 
Back
Oldal tetejére