• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TAKAYUKI FUKADA / STEVEN CHONG - CSATA - GREEN AQUA

viktorlantos

Alapító
Admin
Masashi Ono szinte az IAPLC kezdeteitől szerepel az elit versenyzők között. Az utóbbi években rendre a legjobbak között van. A Japán TAU csoport aktív tagja egy kedves mókás figura.
Imádja a természetet és rengeteget jár a szabadban. Az ihletet innen meríti akváriumaihoz.

ijrDOBqDNRKyR6FbfGTX1f7XbQc&_nc_ht=scontent-vie1-1.jpg

rZJr6YDQErqmnulITf6ejWut-v0&_nc_ht=scontent-vie1-1.jpg

Steven Chong az utóbbi években csatlakozott a TAU csapatához és olyan mesterek mellett, mint Fukada és Masashi Ono nem lehet rosszul szerepelni. Steve nagyon jól beszél angolul, japánul, sok esetben tolmácsolja az egyébként nehezen fordítható Japán szöveget a japánon kívül élő akvakertészek számára. Az utóbbi időben YouTube csatornáján is sok információt megismerherhetünk tőle, ezen a napon egyértelműen tolmácsként, barátként, mókamesterként és kellő ellenfélként is számítunk rá.

icYzIOeU44MiFYNeHjKUXeG-3us&_nc_ht=scontent-vie1-1.jpg

És akkor a program. Ezen a napon két részbe csapjuk a programot kis szünettel a két előadás között.

10:00-11:00 Masashi Ono előadás
Inspiráció a természetből. Masashi Ono Japán kalandozásai és szemlélete.
Josh Sim korábbi workshopon azt mondta ő inkább képek alapján inspirálódik, most megismerhetjük azt az oldalt, aki a természetből gyűjti az erőt az építésekhez.

11:30-14:00 Masashi Ono - Steven Chong csata
Ilyen sem volt még a boltban, összeeresztjük a srácokat egy rövid csata erejéig. 60cm-s akváriumokban kell építeni szimultán valami különlegeset, lehetőleg sokkal jobbat, mint a másik épít.
Egy vicces, pörgős, izgalmas és tanulságos eseményre számítunk a két mókamestertől.

A jelentkezések rögzítéséhez, itt tudjátok megrendelni a belépőjegyet.

Csak kifizetett megrendelésekre rögzítjük a foglalást, tehát online fizessétek, ne készpénzes fizetést válasszatok. Természetesen a boltban is meg tudjátok vásárolni a belépőt!
 
Utoljára módosított moderátor által:
@viktorlantos Hogyan alakul a két nap eseménye így hogy Masashi Ono nem jön?
1. 7-én Fukada előadást tart és berendez egy nagy akváriumot?
2. 8-án Fukada és Chong rendez be egy-egy kis akváriumot és előtte mi lesz végül?
A két nap közül arra vennék jegyet, amelyiken több lesz a látnivaló, nagyobb lesz a hangsúly a professzionális építésen, a duma kevésbé érdekel :)
 
@viktorlantos Hogyan alakul a két nap eseménye így hogy Masashi Ono nem jön?
1. 7-én Fukada előadást tart és berendez egy nagy akváriumot?
2. 8-án Fukada és Chong rendez be egy-egy kis akváriumot és előtte mi lesz végül?
A két nap közül arra vennék jegyet, amelyiken több lesz a látnivaló, nagyobb lesz a hangsúly a professzionális építésen, a duma kevésbé érdekel :)
Josh Simnél is jobb volt az előadás, mint az építés. Bár az is igaz a második napon kicsit rosszul voltam.. Én személy szerint Fukadát várom jobban.
 
@viktorlantos Hogyan alakul a két nap eseménye így hogy Masashi Ono nem jön?
1. 7-én Fukada előadást tart és berendez egy nagy akváriumot?
2. 8-án Fukada és Chong rendez be egy-egy kis akváriumot és előtte mi lesz végül?
A két nap közül arra vennék jegyet, amelyiken több lesz a látnivaló, nagyobb lesz a hangsúly a professzionális építésen, a duma kevésbé érdekel :)

Fukada építés talán aprólékosabb lesz. Profibb lesz az építés. Emiatt picit lassabb a workshop.
A másik napon inkább több mókára, versengésre számítunk, és sokkal több pörgésre. Ono féle prezi/előadás helyett még nincs program, de lehet beszélünk Stevevel, hogy toljon ő valamit.

Nekem mindkét nap bejövős, de picit a csatát jobban várom :)

Steve érdekes lehetne egy prezire. A Japánok ritkán nyílnak meg, keveset tudni róluk. Ő meg egy dumás srác egy csomó anyagot olvasott. Folyamatosan a legjobbakkal értekezett. Lehet befűzzük.
 
Jurijs itt lesz az ADA workshopon februárban. George-al valamikor később tervezünk ismét egy progit. Még nincs fixálva.
Juhú! Remélem George késszíttett egy útlevelet Tommynak, mert imádom azt a kis dögöt. Szerintem nem vagyok egyedül.
 
OFF eleje

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy a vasárnapi WS-ra megy-e valaki, akinek nem okozna gondot egy kispesti kitérő (visszafelé is)?
Én, meg egy összecsukható rollátor lenne a rakomány.

OFF vége
 
Back
Oldal tetejére