• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Tájékoztató a koronavírussal kapcsolatban - FONTOS - Green Aqua

Nah ma bent voltam és lázasan készült mindenki a hétfői nyitásra.

A polcokat szépen töltögette mindenki.
CO2 palackokból jött egy nagy szállítmány, dekorok fullra töltve.
Azt hiszem köv héten érkezik valami halszállítmány is amiben elviekben lesz amano, oto is (ebben @Nigro tud segíteni).

Figyelmeztető táblák, jelek stb kint vannak. Kérjük figyeljetek a jelenlegi korlátozásokra. 👍
 
Nem tudom mitől függ, hogy egy boltba 9-12 között csak 65 évesek léphetnek be. Spárba tartják, Bauhauzba is. Kifőzdében nem (papíron ki van függesztve, hogy nem tartjuk, jöhet bárki) meg volt két másik bolt is ahol nem. Ez mitől függ? De a fő kérdés az, hogy GA-ba én csak 12 után mehetek?
 
Nem tudom mitől függ, hogy egy boltba 9-12 között csak 65 évesek léphetnek be. Spárba tartják, Bauhauzba is. Kifőzdében nem (papíron ki van függesztve, hogy nem tartjuk, jöhet bárki) meg volt két másik bolt is ahol nem. Ez mitől függ? De a fő kérdés az, hogy GA-ba én csak 12 után mehetek?
Kormányrendelet határozza meg
 
A következő hetekben folyamatosan igyekszünk lazítani a korlátozásokon.

Hétfőtől levesszük a kordonokat a bemutatótermi részről. Ezzel együtt 5 emberre emeljük a korlátozást egy időben a boltban. Remélhetőleg így a várakozási időt is jobban el majd lehet tölteni.
Maszk továbbra is kötelező ahogy a többi ideiglenes korlátozás is. Köszi a türelmet. Várhatóan rá egy hétre lekerülnek a kordonok a bolti részről is. 👍
 
A következő hetekben folyamatosan igyekszünk lazítani a korlátozásokon.

Hétfőtől levesszük a kordonokat a bemutatótermi részről. Ezzel együtt 5 emberre emeljük a korlátozást egy időben a boltban. Remélhetőleg így a várakozási időt is jobban el majd lehet tölteni.
Maszk továbbra is kötelező ahogy a többi ideiglenes korlátozás is. Köszi a türelmet. Várhatóan rá egy hétre lekerülnek a kordonok a bolti részről is. 👍
Én már a járvány legeslegvégét várom, hogy eszementen rodeózhassak a majorban. :D
 
A következő hetekben folyamatosan igyekszünk lazítani a korlátozásokon.

Hétfőtől levesszük a kordonokat a bemutatótermi részről. Ezzel együtt 5 emberre emeljük a korlátozást egy időben a boltban. Remélhetőleg így a várakozási időt is jobban el majd lehet tölteni.
Maszk továbbra is kötelező ahogy a többi ideiglenes korlátozás is. Köszi a türelmet. Várhatóan rá egy hétre lekerülnek a kordonok a bolti részről is. 👍

Ettől függetlenül a többi vásárlóra és a 5 fős korlátozásra való tekintettel kérünk mindenkit, hogy csak a szükséges időt töltse a galéria részben és a boltban.
 
Egyelore továbbra is el a kötelező maszkviseles és 1,5m távolság tartás a budapesti üzletekben. Ennek a betartatasa a mi felelősségünk, elég kellemetlen büntetési díjakkal. Mivel néhány vevőnek meg a maszk viselese sem megy (félig a nyakában lóg és hiába kered, hogy a száját és orrát takarja vele), a szombati rohamot meg nem mérjük bevallalni. A bolt előtt senki nem akar órákat várakozni, bent pedig kezelhetetlen lenne a szabályok betartasa 30-40 emberrel.

Ha változás van, jelezni fogjuk.
 
Egyelore továbbra is el a kötelező maszkviseles és 1,5m távolság tartás a budapesti üzletekben. Ennek a betartatasa a mi felelősségünk, elég kellemetlen büntetési díjakkal. Mivel néhány vevőnek meg a maszk viselese sem megy (félig a nyakában lóg és hiába kered, hogy a száját és orrát takarja vele), a szombati rohamot meg nem mérjük bevallalni. A bolt előtt senki nem akar órákat várakozni, bent pedig kezelhetetlen lenne a szabályok betartasa 30-40 emberrel.

Ha változás van, jelezni fogjuk.
Kár, pedig szombaton pont Bp-en leszek. Na mindegy.
 
Egyelore továbbra is el a kötelező maszkviseles és 1,5m távolság tartás a budapesti üzletekben. Ennek a betartatasa a mi felelősségünk, elég kellemetlen büntetési díjakkal. Mivel néhány vevőnek meg a maszk viselese sem megy (félig a nyakában lóg és hiába kered, hogy a száját és orrát takarja vele), a szombati rohamot meg nem mérjük bevallalni. A bolt előtt senki nem akar órákat várakozni, bent pedig kezelhetetlen lenne a szabályok betartasa 30-40 emberrel.

Ha változás van, jelezni fogjuk.
A héten merészkedtem ki először mocival, és sajnos én is azt tapasztalom, hogy sokan felsőruházati kiegészítőnek használják a maszkot.
Ha nem lenne büntetés, akkoris annak örülnék, ha nem tartanátok nyitva. Nem ér annyit a hobbi, hogy bármelyikőtök/bármelyikünk elkapja a - még mindig közöttünk settenkedő - vírust.
 
Elszomorító, hogy emberek ilyen magasról tesznek rá, hogy mire kérik őket.
Ha már végre fogadtok vevőket/látogatókat, akkor az a minimum, hogy a "játékszabályokat" tiszteletben tartják!
Semmi olyan nincs ezekben a dolgokban, ami meghaladná az emberek teljesítőképességét, maximum az intelligencia szintjüket....
 
Back
Oldal tetejére