• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Taiwan Tank

A jbl ventri, picit fusztrált , mert hangos volt, egyébként szerintem nagyon jó,de a hangja :headphone: , ezért alakítottam kicsit rajta. Széttkap, rácsokat leszedni, drótozni, és mintha nem is lenne hangja . :love:
 

Attachments

  • IMG_5038.JPG
    IMG_5038.JPG
    156.3 KB · Megtekintések: 8
Pontalga elkezdte az üveget falatozni, sebaj . :) A tds változik, lassan nől, lehet, azért, mert napi szinten párolog a venti hatására másfél cm víz ? (n) Egyébként minden okés vele.
 

Attachments

  • IMG_5048.JPG
    IMG_5048.JPG
    216.8 KB · Megtekintések: 12
Nagyon szépek. Nem tudod valakinek elosztogatni a kiszelektált példányokat? Ezt most nagyon rossz volt olvasni, hogy levest főzöl belőlük, akár képletesen is. :oops:
 
Nagyon szépek. Nem tudod valakinek elosztogatni a kiszelektált példányokat? Ezt most nagyon rossz volt olvasni, hogy levest főzöl belőlük, akár képletesen is. :oops:
Sajna, aminek nem felel meg a színe, azt kikell szednem az állomànyból, mert leromlik. Szerintem nem "fajtiszta" egyed nem kell senkinek.
 
Sajna, aminek nem felel meg a színe, azt kikell szednem az állomànyból, mert leromlik. Szerintem nem "fajtiszta" egyed nem kell senkinek.
Azt csak hiszed. ;) Ha a könnyen tartható fajta lenne, már kunyiznám is el őket. Meg persze, ha Pesti lennél. A naplód címből ítélve taiwanok (és véletlenül sem csoki sakurák :D) olyanokra sajnos még nem vagyok felkészülve. Én még ott tartok, hogy legyenek sokan, kapirgáljanak, nincsenek színigényeim, akár vadasoknak is örülnék.
Akár azoknak is nagy segítség lenne, akik most próbálkoznak a nehezebb garnikkal, és nincs pénzük megvenni az ezer forintos példányokat, egy apró baki, és sok-sok pénzük veszik oda. Szóval, szerintem nyugodtan dobd fel őket az ingyen garnélás topikba, ha van a közeledben akvakertész, tuti, hogy jelentkezni fog!
 
Ebbe a taiwani naplómba fogom néha megmutatni a többi garnélás akvám is , van egy jó pár, mert itt szerintem elfér. :love:
 
Azt csak hiszed. ;) Ha a könnyen tartható fajta lenne, már kunyiznám is el őket. Meg persze, ha Pesti lennél. A naplód címből ítélve taiwanok (és véletlenül sem csoki sakurák :D) olyanokra sajnos még nem vagyok felkészülve. Én még ott tartok, hogy legyenek sokan, kapirgáljanak, nincsenek színigényeim, akár vadasoknak is örülnék.
Akár azoknak is nagy segítség lenne, akik most próbálkoznak a nehezebb garnikkal, és nincs pénzük megvenni az ezer forintos példányokat, egy apró baki, és sok-sok pénzük veszik oda. Szóval, szerintem nyugodtan dobd fel őket az ingyen garnélás topikba, ha van a közeledben akvakertész, tuti, hogy jelentkezni fog!
Igazad van ! Mivel hetente, 2 hetente, jópárat kiszorok, a 11 fajtából .
 
Az akva jól van, a "golyóálló" ;) taiwaniak remekül vannak, mind él és virul . A növények fejlődnek szépen, az algák elkerülnek kop kop kopp. :)
 

Attachments

  • IMG_5066.JPG
    IMG_5066.JPG
    217.9 KB · Megtekintések: 12
Jó ez a malaya, tetszik a színe, ez lesz az ősszel indítandó 60-as BTO tigris akvámban, eldöntöttem. :)
 
Back
Oldal tetejére