• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Taiwan bee

Ha jól emlékszem szentgyo írására,ami taiwan lesz az utódok közül,az genetikailag tiszta taiwan,tehát berakhatod nyugodtan,azok nem hordoznak más géneket.Nem piszkítanak bele.
 
Köszi mindkettőtöknek.

Próbáltam egyébként utánaolvasni angol fórumokon (nem keveset nyálaztam át), de sem találtam egzakt választ. Aztán az islehet hogy szimplán csak rossz keresőszavakkal operáltam. :)
 
Ok hülye kérdés jön.
Taiwan/CRS/CBS mix akvámban ma számolgattam, van vagy 6-8 red bolt és red wine (bluebolt vagy panda érdekes módon egy sincs).
Átralhatom őket a full taiwan akváriumba? Nem piszkítok bele a pure taiwanok vérvonalába?

Na, és ha igen? Majd visszaválogatod a vegyesbe, ami nem tiszta!;)
 
Ok hülye kérdés jön.
Taiwan/CRS/CBS mix akvámban ma számolgattam, van vagy 6-8 red bolt és red wine (bluebolt vagy panda érdekes módon egy sincs).
Átralhatom őket a full taiwan akváriumba? Nem piszkítok bele a pure taiwanok vérvonalába?
Nyugodtan átrakhatod őket, a szaporulatban csak taiwanok lesznek.
 
Köszi!

Ilyenek a red boltok a vegyes akvában (mellette egy növendék CBR):
35719270755_d5907ae1d8_z.jpg2017-07-04_08-16-18 by Attila Szántó, on Flickr

Nagyon szép sötét márványos red wine (elvileg... :) ):
35719257055_0295c579c3_z.jpg2017-07-04_08-15-56 by Attila Szántó, on Flickr

És a kakukktojás, én nem tudom mi, hátha nektek sikerül beazonosítani (gyönyörű, erős, kontrasztos és fedett a színe, a piros benne sötét red wine-ra hajaz):
35719286115_0b2db24e8d_z.jpg2017-07-04_08-16-39 by Attila Szántó, on Flickr

Panda viszont 0 darab van a vegyes szaporulatban.
 
Köszi! Gönyörű egyébként, szerintem a legszebb garnim perpill. :)

Most nézegetem, szerintem van blue shadow mosurából is pár kicsi, majd fotózok (köztük igen kékek is :) ).
 
Értem hogy vegyes, de a CBR-t nem vágom. Vagy csak véletlenül elírod a CRS-t?

A mosurák tényleg nagyon szépek! Ha meg tudod oldani, valóban klassz lenne külön rakni őket.
 
A fekete crystal black shrimp nem? :)
A CBR mellett-mögött a képen van hátrébb egy pici garnéla, ami nem tudom még hogy CBR lesz-e, vagy blue shadow mosura. :)

Tegnap itthon kallódó cumókból beröffentettem egy akvát a pinyóban, egyelőre blue dreameket raktam bele úgyis be kell állnia a szűrőnek még. (Víz + aljzat - amazonia+aquadepo amazing soil - beállt volt.)
Volt itthon egy aquabee 500-as szárazon járatható pumpa, ezt egy ilyen elé kötöttem: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/...FZlYqtWifzIJ9vZ6x5mVXdQ54bh3MfQ-SBbOAjugUCBpi és egy kis átalatítás után (befolyó ágat levezettem egy csővel a szűrő aljára, onnan tolja fel a szívó ághoz hogy végighaladjon a víz a cuccon), megtömtem biológiai szűrőanyaggal (2 liter körül ment bele) és kész. :D Fölé egy COB 1200 lumenes pilács csók.
50 lityis 50x30x35 akva, 6-os üvegből átlátszó ragasztással. még egy fél éve csináltattam, de abbamaradt a projekt. :)
 
CBR most esett le hogy mire gondoltok lol simán az agyamban az volt hogy Crystal Black Shrimp az cbr... Az elmúlt egy hónapban megint nézegetem a mocikat és kiemelt helyen a cbr hondákat - ott a pont :) - és szerintem az agyam megtréfált.
Bocs a katyvaszért. Lehet butulok már. Demencia lenne? :)
Természetesen CBS és CRS.
 
Köszi!

Ilyenek a red boltok a vegyes akvában (mellette egy növendék CBR):
View attachment 372462017-07-04_08-16-18 by Attila Szántó, on Flickr

Nagyon szép sötét márványos red wine (elvileg... :) ):
View attachment 372472017-07-04_08-15-56 by Attila Szántó, on Flickr

És a kakukktojás, én nem tudom mi, hátha nektek sikerül beazonosítani (gyönyörű, erős, kontrasztos és fedett a színe, a piros benne sötét red wine-ra hajaz):
View attachment 372482017-07-04_08-16-39 by Attila Szántó, on Flickr

Panda viszont 0 darab van a vegyes szaporulatban.
Az első képen levő nem, a második sanszos, de mem tudom mennyit csal a géped. a harmadik a red shedow mosura.
 
Back
Oldal tetejére