• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Taiwan bee

Már pár napja figyelgetem az egyik bluebolt nőstényt, hogy mikor engedi el a kicsiket (letelt a 4 hét). Aztán nejemmel megpillantottunk pár kék apróságot az egyik vasfa tövében, ahol az anyjuk most hesszel.. :) krosszfingörsz, hogy a következő két hetet átvészeljék... Chi ebi is előkészítve, hogy ne éhezzenek ;) egy másik bluebolt nőstény tegnap petésedett be, remélem ő is végig kihordja őket..
8579893839_cded0419d7_b.jpg
 
A képek nem túl jók, most egyelőre ennyire futotta, de ők is taiwan bee-k:

DPP_0437_zps9dee8d75.jpg


DPP_0438_zps70d48f9c.jpg
 
Tibi a kislányunk után azonnal térdelek az aki elé és vizslatom őket, hogy minden okkés-e :) már vedlést láttam, tehát növögetnek, meg egész nap matáznak :)
 
Szép képek ,tényleg jó lehet a piciket nézegetni,grat.hozzájuk,ha megengedsz egy kérdést nekem,miért emlegettétek azt a bizonyos tőzeglabdát az akiba?Miért kell bele?garnélák igénylik talán?
 
A taiwanok alacsony PH-t igényelnek, ezért valahogy savanyítani kell a vizet. Mivel co2 beoldást megszüntettem, így a tőzeg bizonyul a legalkalmasabbnak arra, hogy megakadályozzuk a PH emelkedést!
 
A taiwanok alacsony PH-t igényelnek, ezért valahogy savanyítani kell a vizet. Mivel co2 beoldást megszüntettem, így a tőzeg bizonyul a legalkalmasabbnak arra, hogy megakadályozzuk a PH emelkedést!
Akkor ha jól értelmezem a mondatodat,a co2 beoldás alacsonyan tartja a ph-t?Sajnos még nem tudtam tesztelni a vizemet azért kérdezek ilyeneket:)
 
Back
Oldal tetejére