• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Taiwan bee

Kedves érdeklődő kollégák! :) 20 napja indítottam el az akit ugye az ELOS talajjal, és jelenthetem eddig nagyon jól muzsikál! Egyik Panda most engedte el a kicsiket (ahogy elnézem pandák és bluek vegyesen, illetve talán van benne king kong is), illetve az indítás óta bepetésedett a másik panda és a blue bolt is. Most várom, hogy ez első nálam született generáció nőstényei először bepetésedjenek! ;)
 
Villanylekapcs előtt lőttem gyorsan pár képet a csapat egyik részéről: (kb. 4 generáció, a kingkong fiú a legelső beszerzésem Szentgyotól, őhozzá lehet hasonlítani méretben a fiatalokat: bluebolt, redbolt, panda)
9146440302_3982e2efa5_h.jpg

9144217331_5d4eb4860d_h.jpg

9144217895_dcbde480fa_h.jpg

9146442168_3a61b3d882_h.jpg

9146441746_efdddd4a6e_h.jpg
 
:) köszi! Ezeket a nagyobbakat összenevelem, a jövendőbeli szaporulatot pedig már majd áruba bocsájtom... ;) hátul van egy catappa levél, azon vagy 5-6 2mm-es kis panda és bluebolt hesszel :D
 
A Highland aksimba költöztetett Taiwan Mix F1 garniknak is lassan biztonságos méretű lesz az első adag kicsinye. Egy Wave Box szülő karantén - 1,2 l most csak 3890 Ft - Green Aqua -ban nevelkednek. Kb. 25 született, köztük 5 db. volt a taiwan: 4 king kong és 1red ruby. Azt nem tudom most megmondani, hogy panda vagy red wine van-e köztük, ezeket nem tudom megkülönböztetni a crs/cbs-től.:sorry:
Szóval, amit mondani akarok, hogy a high tech aksiban most közel 5 hét után gyakorlatilag 100%-ban megvannak a kicsik, a rr és a 4 kk is. Fullos Green Aqua Micro-macro mellett, heti feles vízcserékkel.

Úgy látszik, ha van egy jól beállt aksink egy bika szűrővel, dugig növénnyel, akkor azért nagy baj nincs a tápozással!
 
Van egy nagyon basic kérdésem: a mix kicsik között (kb.8-9mm) hogyan tudom megkülönböztetni crs vagy redwine illetve cbs vagy panda garnélákat?
Nézem, nézem, de nem megy! :D
 
Tibi, nagyon picik között nehéz... szerintem várni kell velük, hogy erősebb legyen a színezettségük
 
A Highland aksimba költöztetett Taiwan Mix F1 garniknak is lassan biztonságos méretű lesz az első adag kicsinye. Egy Wave Box szülő karantén - 1,2 l most csak 3890 Ft - Green Aqua -ban nevelkednek. Kb. 25 született, köztük 5 db. volt a taiwan: 4 king kong és 1red ruby. Azt nem tudom most megmondani, hogy panda vagy red wine van-e köztük, ezeket nem tudom megkülönböztetni a crs/cbs-től.:sorry:
Szóval, amit mondani akarok, hogy a high tech aksiban most közel 5 hét után gyakorlatilag 100%-ban megvannak a kicsik, a rr és a 4 kk is. Fullos Green Aqua Micro-macro mellett, heti feles vízcserékkel.

Úgy látszik, ha van egy jól beállt aksink egy bika szűrővel, dugig növénnyel, akkor azért nagy baj nincs a tápozással!
Ez igaz,a garnikat egyáltalán nem zavarja a tápozás.
 
Van egy nagyon basic kérdésem: a mix kicsik között (kb.8-9mm) hogyan tudom megkülönböztetni crs vagy redwine illetve cbs vagy panda garnélákat?
Nézem, nézem, de nem megy! :D

A kis panda garnélák mikor megszületnek kék színűek ott ahol a CBS ek fehérek. A red wine-oknál kicsit nehezebb, de ha egymás mellett van egy CRS kicsi és egy red wine kicsi, akkor őket könnyen meg lehet különböztetni, sokkal sötétebbek a red wine-ok.
 
Back
Oldal tetejére