• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Taiwan bee

@TZ tanacsat kovetve az elmult 24 oraban 130-rol 155-re emelyem az akvarium TDS-et valamint 26 oranyi csopogtetessel 158-ra vittem le a szallitovizet. Most 1 oraja raktam at az ujakat. Eddig minden rendben. Ha par nap mulva meg lesznek meg, akkor megerte a pancsolas. A tanulsag szamomra csuapan az ebbol az esetbol, hogy ez utan az elso kerdesem lesz az eladohoz a TDS. Koszonom a segitseget mindenkinek.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Üdv!

Tropica talajjal is lehetséges a tartásuk vagy inkabb amazonia? Vízparaméterek változására gondolok.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Üdv!

Tropica talajjal is lehetséges a tartásuk vagy inkabb amazonia? Vízparaméterek változására gondolok.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Szereny velemenyem szerint eleg sok fajta talaj alkalmas nekik. Hirtelen 4 fajta ugrik be amivel itt a forumon talalkoztam.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Nem kell betojni ettől a pH-tól, sokkal jobb, mint a 6,5. Ha emelni szeretnéd, használj SubstratPro-t szűrőanyagnak.

Tapatalkkal küldve

ezt jó, hogy írtad, a következő oldalpolcosnál ez (Substrat Pro) volt betervezve, de ezek után marad a Mátrix!
 
@TZ, azt tudom hogy te használsz
http://www.greenaqua.hu/hu/saltyshrimp-black-water-powder-se-fulvin-130g.html
szóval főleg tőled, de mindenki mástól is kérdezem akinek van ezirányú tapasztalata, hogy ha már használok ilyet:
http://www.greenaqua.hu/hu/easy-life-catappa-x-catappa-kivonat.html
van értelme még a saltyshrimp termékét is adagolni? Vagy felesleges pénzkidobás lenne?

Black watert én is adagolok, mellette pedig égertoboz és catappa levél, meg kéreg van bent. Szerintem nagyon hasznos mind. Gondolom a kivonat sem kidobott pénz, de ezzel elveszed tőlük az örömet, hogy a levélen matassanak!
 
Catappa levél mindig van bent, a kivonat csak egy kis plusz. :)

De akkor veszek majd black watert is.

Most zsenge rózsa és cseresznyefa levelet szárítok, kíváncsi vagyok rámennek-e majd...
 
Tudunk adni, ha kipróbálnád!
3-4 darabot elfogadnék, eszik-e a kis drágák. :) Ráér scapers dayen, ha nem felejtitek el. :)

Erdőbe talán eljutok a hétvégén ha megyünk telekre, megnézem találok-e tölgyest. Ha igen, szólok, nem akarom lerabolni a tölgyfalevél készleteteket.
 
A tölgy lassabban bomlik, tovább tart nekik eszegetni.
A cseresznyét nálam két pofára zabálták, de én nem sűrűn adtam, mert nagyon piszkolta a vizet, az pedig a kis kockában nagy rizikó.
Nagy kedvenc még a dió és az eperfa levele, most meg épp a pitypang zsenge levelei.;)
 
Back
Oldal tetejére