• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szűrő választási segítség

Sziasztok :)
Tudnátok ajánlani akasztós szűrőt egy 30x30x30-as kockához? Külső szűrőhöz lehet nincs elegendő helyem+a csövezéshez, es sose használtam akasztósat. Ista f300-at néztem ki első körben. Ebayes, aliexpresses termék is jöhet, ha valakinek van jo tapasztalata :)
 
Sziasztok :)
Tudnátok ajánlani akasztós szűrőt egy 30x30x30-as kockához? Külső szűrőhöz lehet nincs elegendő helyem+a csövezéshez, es sose használtam akasztósat. Ista f300-at néztem ki első körben. Ebayes, aliexpresses termék is jöhet, ha valakinek van jo tapasztalata :)
 
Sziasztok!
Valaki meg tudna mondani, az Eheim 2222, 2224, 2422, 2424 szurohoz kepest az Eheim 2226, vagy 2426 mennyivel hangosabb?
 
Ez a szűrő ugyanaz mint a 2224-2424, csak nagyobb a vödör. hangban csak a 2222-höz képest lesz picit hangosabb.
Ezt nem ertem.. nekem van 2222 es 2224 is.. vodor magassag, azaz terfogaton kivul nincs kulonbseg a ket szuro kozott.. igaz nem mertem, de szerintem meg vizforgatasban sincs kulonbseg.
A 2226, 2426-nal viszont mar nagyobb teljesitmenyu pumpa forgatja a vizet, 25w.. ezert kerdeztem..
2273-as szurom is van, ott 16w pumpa dolgozik, annak mar akkora hangja van, ami szamomra ravaro lenne a 2224 helyett.
 
Ezt nem ertem.. nekem van 2222 es 2224 is.. vodor magassag, azaz terfogaton kivul nincs kulonbseg a ket szuro kozott.. igaz nem mertem, de szerintem meg vizforgatasban sincs kulonbseg.
A 2226, 2426-nal viszont mar nagyobb teljesitmenyu pumpa forgatja a vizet, 25w.. ezert kerdeztem..
2273-as szurom is van, ott 16w pumpa dolgozik, annak mar akkora hangja van, ami szamomra ravaro lenne a 2224 helyett.
Hamarossan beüzemelem! meghalgatom! megosztom a tapasztalatom! :p
 
Sziasztok!
Valaki meg tudna mondani, az Eheim 2222, 2224, 2422, 2424 szurohoz kepest az Eheim 2226, vagy 2426 mennyivel hangosabb?
Osszehasonlitasi alapom nincs, viszont 2226-tol 2 méterre alszom, azt nem mondom h hangtalan de elég halk es nem zavaro, nappal pedig egyaltalan nem lehet hallani
 
Osszehasonlitasi alapom nincs, viszont 2226-tol 2 méterre alszom, azt nem mondom h hangtalan de elég halk es nem zavaro, nappal pedig egyaltalan nem lehet hallani
Ertem, valami hasonlora gondoltam. Nappal nalam se lenne jelentosege a hangjanak, este viszont igen. A 2273 is aranylag halk gep, de aludni nem tudnek vele egy helysegben.
 
Back
Oldal tetejére