• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szűrő üzembehelyezése

semmiképp ne dobd ki.
Első néhány alkalommal mindenki megküzd szerintem a szűrő indításával, nem biztos hogy a szűrőben van a hiba.
Én tegnap játszottam 10-20percet az eheim újraindításával, mire légmentesen üzemelni kezdett.
 
Gondolom, hogy a tengelyen lévő kettő gumibakot már ellenőrizted.

Egyébként működöt ez a szűrő korábban nálad, vagy most próbálod először üzembe helyezni?
 
Gondolom, hogy a tengelyen lévő kettő gumibakot már ellenőrizted.

Egyébként működöt ez a szűrő korábban nálad, vagy most próbálod először üzembe helyezni?
Állitolag müködött egyik kertésztől vettem jó pár hónapja
 
Állitolag müködött egyik kertésztől vettem jó pár hónapja
Emlékszem a hirdetésre.

Az első indítással anno én is sokat szívtam, de ha minden a helyén és vízzel is tele van akkor sajnos nincs több ötletem.
Gondolom a volt tulajt már megkérdezted van-e valami speciális "trükk" az indításhoz.
 
Állitolag müködött egyik kertésztől vettem jó pár hónapja
Szia, a beszivó ág magasabban legyen mint a kifolyó ág! hagyd átfolyni rajt a vizet majd ugy inditsd el! kvázi mintha az akváriumból kiszívatnád vele a vizet gravitációval majd! utánna felkapja! nem egy nagy vízemelő bajnok, 2071 es nálam sem akarta megemelni a vizet a egyszer átfolyattam rajta s utána ment a dolog szintúgy a 2213 as is! de müködnek azóta stabilan! Tehát hidegen, szivatót nekik!(y)
 
Szia, a beszivó ág magasabban legyen mint a kifolyó ág! hagyd átfolyni rajt a vizet majd ugy inditsd el! kvázi mintha az akváriumból kiszívatnád vele a vizet gravitációval majd! utánna felkapja! nem egy nagy vízemelő bajnok, 2071 es nálam sem akarta megemelni a vizet a egyszer átfolyattam rajta s utána ment a dolog szintúgy a 2213 as is! de müködnek azóta stabilan! Tehát hidegen, szivatót nekik!(y)
Hát már mindent csináltam ..... :( Valakinek el fekvőbe kis szürője NANóhoz :)?
 
fogj egy 10 literes vödröt, tedd tele vizzel! tedd fel az asztalra. A szürö a földre+ egy vödör a szürö mellé a földre! szüröbe ne legyen víz, szivd meg a csövet folyik a viz gravitáció által majd a kifolyó ágat tedd a szürö melletti vödörbe ha folyik rajta a viz dugd a konektorba a dugvillát! müködnie kell!!
 
fogj egy 10 literes vödröt, tedd tele vizzel! tedd fel az asztalra. A szürö a földre+ egy vödör a szürö mellé a földre! szüröbe ne legyen víz, szivd meg a csövet folyik a viz gravitáció által majd a kifolyó ágat tedd a szürö melletti vödörbe ha folyik rajta a viz dugd a konektorba a dugvillát! müködnie kell!!
De egyszerűen nem indul be hiába minden
 
Back
Oldal tetejére