• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Születésnapok, Névnapok, Egyéb Ünnepi alkalmak!

@Joci01.14 nagyon boldog születésnapot! Remélem, valami akvarista ajándék figyel majd a torta mellett!
Szia!
Nagyon kedves, hogy gondoltál rám. Egyelőre nyögöm a 9. vizsgaidőszakom, de remélem hamarosan eljön az idő amikor aktívabban visszatérhetek az akvakertészkedéshez, amit már nagyon várok. Időről időre tervezgetem a saját akváriumom, fejben előveszem mit és hogyan is lenne jó majd kialakítani, építeni stb. Persze az akváriumozás nem szűnt meg, hisz a könyvtári akvárium most is működik és a gyakorlati helyemül szolgáló klinikán is időről időre vizes lesz a kezem. Ezeket azonban mégsem tekintem teljesen a sajátomnak...legfőképpen azért azt hiszem, mert a gondozásuk mellől hiányzik, hogy bármikor leülhessek eléjük és gyönyörködhessek bennük. :)
Legyen szép estéd!
 
Szia!
Nagyon kedves, hogy gondoltál rám. Egyelőre nyögöm a 9. vizsgaidőszakom, de remélem hamarosan eljön az idő amikor aktívabban visszatérhetek az akvakertészkedéshez, amit már nagyon várok. Időről időre tervezgetem a saját akváriumom, fejben előveszem mit és hogyan is lenne jó majd kialakítani, építeni stb. Persze az akváriumozás nem szűnt meg, hisz a könyvtári akvárium most is működik és a gyakorlati helyemül szolgáló klinikán is időről időre vizes lesz a kezem. Ezeket azonban mégsem tekintem teljesen a sajátomnak...legfőképpen azért azt hiszem, mert a gondozásuk mellől hiányzik, hogy bármikor leülhessek eléjük és gyönyörködhessek bennük. :)
Legyen szép estéd!

Viszont ismered a házépítés szabályát: az elsőt az ellenségednek, a másodikat a barátodnak, a harmadikat építed magadnak, mert addig rájössz minden hibára, buktatóra és tökéletes lesz.
Na, mire végzel, addigra mindent kitapasztalsz és az otthoni sajátodban már tényleg csak gyönyörködnöd kell.
A könyvtárit is szívesen nézeget, mikor posztolsz róla.
 
Back
Oldal tetejére