• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szőlőtőke az akváriumban

Sziasztok!
A szőlőtőkéim már nem lebegnek hanem szépen lent maradnak a vödör alján.
Muszály lenne leszedni a "kérgét" ?
Eléggé tarjta magát még....
Pedig már lassan 2 hónapja ázik.
Drótkefét neki! Ha megsúrolod alaposan, közben néma lemosod, a kéreg nagyrésze le fog jönni. Ami marad, azzal meg nem lesz gond, szerintem.
Munkavédelmi szempontból drótkeféléshez ajánlott a védőkesztyű használata. ;)
 
Én meg nem tudtam az áztatás során lekapargatni rendesen de miután kiforraltam 15 perc forrásba levő vízbe utána 1 hét áztatás következett napi vízcserével egy vödörben és akkor szépen le tudtam fejteni az összes kérget róla,csak az elágazásoknál maradt némi kérek de akkor még volt Anci(algaevő) és imádta le cuppogtatni azzal a kis gombás penészes fehér valamivel együtt :)
 
Sziasztok!
A szőlőtőkéim már nem lebegnek hanem szépen lent maradnak a vödör alján.
Muszály lenne leszedni a "kérgét" ?
Eléggé tarjta magát még....
Pedig már lassan 2 hónapja ázik.


szerintem nem, nálam az egyik részén rajta maradt, másikon nem, nem tapasztaltam különbséget. sikáld át erős kefével, nem hiszem hogy túl nagy probléma lesz ha rajtahagyod. sőt talán még szebb is, nekem jobban tetszik! (y)
 
Sziasztok!
Hm hiába a kefézés, áztatás a tőkének ugyanúgy előjön az a kellemetlen szaga... :S A víz zavarossá válik, hártya lesz a felszínén...
 
kb. annál tovább már felesleges, mert csak roncsolod a fa szerkezetét, ami miatt hamarabb fog szétmállani.
 
Az alapos kifőzés mit takar?
A víz forrása után 10-15 perc?

Már többször is főztem ki szőlőtőkét és egy alapos kifőzés nálam legalább 30 perces és ezt megismétlem 3 egymást követő napon. És tapasztalataim szerint érdemesebb a még "frissen" vágott tőkével dolgozni mert annak maradéktalanul lejön a kérge a száraz tőkéről (amin most is dolgozok kb 1,5 hete) csak smirglivel és reszelővel tudod rendesen eltávolítani vagy áztatod az örökkévalóságig ami nem igazán gazdaságos tehát marad a dörzsi :). A kifőzésről még annyit hogy érdemes többször is meg ismételni minél öregebb a tőke annál többször akár 4-5 főzés is bele fér mert olyan szőlőt amit nem permeteztek nem igen találsz és főzéssel ezt szépen ki tudod belőle iktatni legalábbis ez a tapasztalat eddig sosem volt baj a tőkékkel az akváriumban egyszer sem vittem be mérgezést vele pedig a nagy fater elég rendesen adja nekik az anyagot :) .
 
Nekem rajta maradt a kéreg. Ez csak több hónapos ázás után jött le. Fehér réteg szintén jött, ez nem okozott bajt. A kéreg rothadása igen. Ezt miután jól szétázott kézzel, majd drótkefével lejött. Én ha tehetném hordóban áztatnám mostani eszemmel fél évig egy hordóban, a kertben és cserélnék rajta vizet néha.
 
Nekem rajta maradt a kéreg. Ez csak több hónapos ázás után jött le. Fehér réteg szintén jött, ez nem okozott bajt. A kéreg rothadása igen. Ezt miután jól szétázott kézzel, majd drótkefével lejött. Én ha tehetném hordóban áztatnám mostani eszemmel fél évig egy hordóban, a kertben és cserélnék rajta vizet néha.

ha van idő rá akkor simán de egyszerűbb sokszor kifőzni időt is spórolsz meg a kéreg lehúzható lesz róla én ezt a módszert használom minden fa dekornál :)
 
ha van idő rá akkor simán de egyszerűbb sokszor kifőzni időt is spórolsz meg a kéreg lehúzható lesz róla én ezt a módszert használom minden fa dekornál :)

Én amondó vagyok sokáig nem jó főzni mert elpuhulnak a rostok a fában és hamarabb szétmálik majd.
 
Én amondó vagyok sokáig nem jó főzni mert elpuhulnak a rostok a fában és hamarabb szétmálik majd.

Igazad van ezért írtam 4-5 főzést néha amikor szükséges... Nekem van egy tőkém ami lassan 1,5 éves egyenlőre semmi baja de van benne valami mert egy másik darab ami Otelló tőke volt (vörös szőlő) nagyon sokszor kifőztem legalább 8 ha jól emlékszem.. az már rothadásnak indult ki is kelet dobnom :(
Meg kell találni az arany közép utat ;)
 
Igazad van ezért írtam 4-5 főzést néha amikor szükséges... Nekem van egy tőkém ami lassan 1,5 éves egyenlőre semmi baja de van benne valami mert egy másik darab ami Otelló tőke volt (vörös szőlő) nagyon sokszor kifőztem legalább 8 ha jól emlékszem.. az már rothadásnak indult ki is kelet dobnom :(
Meg kell találni az arany közép utat ;)

Igen ! Nálam az arany közép út 1x 10-20 perc rotyogtatás :) Utána még 1 hét áztatás minden nap vízcserével meg kapargatással akkorra a kéregnek le kell jönni. És a másik ,hogy Én friss tőkét sosem alkalmaztam mindig csak csontra szárítottat :) Így elkerültem a fehér gombásodást is.
 
Nekem eddig gombásodással nemvolt baj de most készülök egy új akváriumot létrehozni Co2 meg az eddiginél több növény akkor lehet rá esély hogy gombásodik?
 
Nekem eddig gombásodással nemvolt baj de most készülök egy új akváriumot létrehozni Co2 meg az eddiginél több növény akkor lehet rá esély hogy gombásodik?

Arra a fehér nyálkás trutyira gondoltam de ha van valami féle garnéla vagy algaevő szeretettel elfogyasztják :)
 
Back
Oldal tetejére