• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szlovákia, Magas-Tátra inspiráció gyanánt

schruz

VIP kertész
Legjobb napló
Hétvégén voltam a Csorba tónál, egy kristálytiszta gyönyörű szlovák fennsíki tónál. A hely majdnem a szlovák-lengyel határnál van a Tátra nemzeti parkban, a Magas-Tátra lábánál. Körülveszik mérsékelt övi erdőségek és persze a Magas-Tátra csúcsai. Eszméletlen hely.

Fotóztam iPhone-al, nem akartam cipelni a gépet. Ahhoz képest hogy telefonosak, egyik másik kép tök jó lett. Persze obi híján mélységélességben meg hasonlókban sántítanak a képek. Direkt olyan dolgokat fotóztam amiből inspirálódni lehet a scape építésnél. Hihetetlen változatos a hely moha flórája... A patakok mentén elhelyezkedő mocsaras részeken még Sphagnum moha is található (beazonosítottam, ez valóban az (y)). Hoztam is haza egy keveset a leendő ragadozó növényes próbálkozásomhoz ;) Parancsoljatok a képek:

tatra-7.jpg

tatra-5.jpg

tatra-2.jpg

tatra-1.jpg

tatra-6.jpg

tatra-3.jpg

tatra-4.jpg

tatra-8.jpg

tatra-22.jpg

tatra-18.jpg

tatra-17.jpg

tatra-13.jpg

tatra-9.jpg

tatra-11.jpg

tatra-19.jpg

tatra-21.jpg

tatra-25.jpg

tatra-24.jpg

tatra-23.jpg

tatra-16.jpg
 
Bár már több alkalommal is jártam a hozzánk közelebbi testvérénél,azért irigykedve néztem végig a képeket!Biztos jó kis túra lehetett!:unsure:
 
Bár már több alkalommal is jártam a hozzánk közelebbi testvérénél,azért irigykedve néztem végig a képeket!Biztos jó kis túra lehetett!:unsure:
Nagyon szép volt, sajnos az erdőben pont kevesebb időt töltöttünk, inkább hegyet másztunk. Mindenképp vissza szeretnék majd menni valamikor kifejzetten fotózás céljából mert megéri.
 
Back
Oldal tetejére