• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szerinted jobb lett az új fórum?

Szerinted jobb lett az új fórum?


  • Total voters
    120
Cohiba?Én szívesen társulok Viktor melléd szivarozás közben, mivel én is imádom( bár meglep, hogy Te dohányzol--Ezt nem is hiszem).De mint említettem. Sör, EB.(,szivar avagy pipa csak most lépett be.)
Sajna nem a combokon sodorják, láttam....:(
 
Néha itt is akad néhány szabad óra, akkor elszívok egy szivart, megiszom néhány pohár whisky-gyömbérrel. Csak úgy nagy magányomban, kedvtelésből. Amúgy nem dohányzom


iPad-ről küldve, Tapatalk HD használatával
 
Meg van az 1. negatív dolog,amit hiányolok,bár talán nem annyira fontos:nem szerepel az avatarokon az online felirat,ha valaki fent van! :D
 
Meg van az 1. negatív dolog,amit hiányolok,bár talán nem annyira fontos:nem szerepel az avatarokon az online felirat,ha valaki fent van! :D

Ez jogos. Az oldalsávon ugyan szerepel, de már annyira megszoktuk, hogy az avatárnál is látszik. Megnézem, hogy van e rá valami megoldás.
 
emoticon-00137-clapping.gif
emoticon-00103-cool.gif
 
Zöldet mezőben,fekete betűkkel kérjük a feliratot.:cool::ROFLMAO:
(^_^) (^_^) (^_^)

Nah most már tényleg.... :)

Az egyszerűség kedvéért a jelenlegi állapot a következő:

Offline: szürke háttér, fehér betűk, nem figyelemfelkeltő (direkt)
Online: zöld háttér, fehér betűk, full CAPS.

Tudom lehetne még kis csengő, ami jelez, ha a cimbi online van és talán integethetne is az avatár, hogy kicsit személyes hangulata legyen.... de most tényleg legyen elég ennyi.

.... telhetetlen banda. :D
 
Back
Oldal tetejére