• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szemetlenség

HollerZsolt

Új regisztrált
Van egy kis gondom, remélem tud walaki segiteni. már lassan állandó probléma lessz az, hogy az akiban felbukkan itt ott olyan hal, melynek hiányzik az egyik szeme.
jelenleg 50 literben tartok:
2 coryt, 4 ancyt, már csak 1 kolibri halat a 4ből, 2 plattit, 1 gömb mollyt és 5 darab kis plattit.
ezen felül van még egy botia 5-6 cm (öves diszcsik), ő lehet a bűnös? sajnálnám ha meg kéne szabadulnom tőle, de nem egy hal hullott el relytélyes körülmények között, lerágott úszók, megtépett nöwendékplattik, kezd elfogyni a türelmem...
a választ előreis köszönöm....
 
Tudom nem mostani a téma...
Mit csinál az öves díszcsík a többiek szemével?
Ez a kérdés kicsit h...én hangzik...

Egyszerűen kiszúrja a szeme alatt található tüskéjével.Csapathal létére szerencsétlen egyedül van tartva egy számára baromira pici akváriumba.Ilyenkor gyakori hogy meghülyül egy hal. :rolleyes:
 
Egyszerűen kiszúrja a szeme alatt található tüskéjével.Csapathal létére szerencsétlen egyedül van tartva egy számára baromira pici akváriumba.Ilyenkor gyakori hogy meghülyül egy hal. :rolleyes:
Értem. Köszönöm. Meghülyül mit jelent? A hajnali intenzív le-föl úszkálást? Vagy azt a hajnali aktivitásnak hívják? Mert "vicces és komikus". Nekem 100asban van, egyedül.
 
Back
Oldal tetejére