• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Szelloda

mmccannon

Bölcs Ent
Réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban... Ja, nem is. 2020. március 8-kán @Szella jóvoltából hozzám került egy citromfás tégla-wabi. :love:
Örömöm felülmúlta az "Arohamsisakoséletbe!" szintet, mivel akkorra már mind a Mandíner, mind a Miwaku kinyúvadt. 😭

Eleinte csak spricniztem, de azóta kineveztem wabi előszobának, amiben előnevelem a majdani wabik flóráját. :D
Ültettem bele Dennerle-féle MC-t, H. pinnatifida UK-t (sajna, úgy néz ki, hogy megadta magát), legutóbb pedig C. Albida brownt. @evavigh meglepett egy csokor Ludwigia palustris super reddel, meg mini karácsony mohával, nosza, azok is bekerültek.
Mindenki, na jó a HPUK nem, jól van, nő, virágzik.

Szelloda.JPG IMG_1581.JPG

IMG_1583.JPG IMG_1587.JPG ricc rokolya.JPG

Köszönöm, hogy bekukkantottál. :)
 
Utoljára módosított:
Ha nem is a felismerhetetlenségig, de azért más az emers C. albida brown.
Új hajtás még pettyes, de az "öregek" sötétebb barnák, és a levél zöld szegélyei vékonyabbak és sötétebbek.
albida.JPG

És az új projekt maradékából is került ide: Littorella uniflora.
lottirella u.JPG

Köszönöm, hogy bekukucskáltál. :)
 
Utoljára módosított:
Ki kellett vegyem a citromfácskát, mert már lassanként a csillárt veszélyeztette. :eek:
Öröm az ürömben, hogy nagyon jó helyre került, mert a dokim nővérkéjének adtam, aki nem csupán szereti, de ért is a növényekhez. :love:

Most majd el kell gondolkozzak, hogy mit is kezdjek a bal hátsó szeglettel. Most elég kopasz. :(
szelloda.jpg

Köszönöm, hogy bekukkantottál. :)
 
Itt minden a legnagyobb rendben van. Még a kis mocsok Myrio guayana is pompázik.
Szerintem az egyik éjszaka az ágyamhoz fog kúszni, és rámtámad az LSR. :eek:
IMG_1753[1].jpg

Most már akkora a gaz halmaz, hogy ideje egy új wabi indításának. ;)
IMG_1752[1].jpg

Köszönöm, hogy betértél a Szellodába. :)
 
Ajvé, de rég írtam ide! :eek:

Tény, hogy a baleset a Szellodának sem tett jót, majd minden növény beadta a kulcsot.
Minden mindegy alapon, amikor fel bírtam kelni spriccantottam a szinte kopasz aljzatra.
Mikor már jobban voltam, akkor meg be-bedugdostam egy-egy lecsippentett salátát. Staut, Murdanniát, Csilla is hozott.
Ma meg ott tartok, hogy majd szétvetik a gazok az üveget.
IMG_1599.JPG

A Murdannia keishak egész pofás. Még a végén csinálok egy bambusz wabit?
IMG_1600.JPG
Elvégre a Summerben mindig van kikandikáló utánpótlás:
IMG_1610.JPG

Köszönöm hogy benéztél. :)
 
Back
Oldal tetejére