• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Szélesvásznú pöttöm

Eseménydús nap volt a mai, rengetek dolgot sikerült befejezni, szóval nagyon jól állok. Hál istennek Bence cimborám nagyon sokat segìtett, szóval könnyű dolgom volt.

Elkészült a lámpa, kifùrtam a szekrényt, lefóliáztam az üveget, beragasztottuk a hardscapet, szóval majdnem kész!

Hoztam néhány fotót, de hamarosan készül egy videó is.

92d6639a6bede8d6ae19a7d32514361b.jpg
acf2bf91fc5602f4ff7d786f04ce7dca.jpg
a73f19304c5cf49a649a4af17e932ce4.jpg
d6f9d33efe383dd3b9f47c69095f3948.jpg
933007fafb95097f5a86032c191290d6.jpg
26c6dee6f87ad53b1f501941b48be566.jpg
10132753d39fac605791903dac85595a.jpg
b101fa1dd6e8dbd8d4f6de087058f3b2.jpg

Az FBS nagyon jól vizsgázott, ezentúl lesz itthon mindig.
 
Nagyon király lesz, de arra majd figyelj, h szerintem ezek a nagyon kis vékony ágacskák el fognak bomlani egy idő után.
Az ilyen naplók nagyon kellenek, jó a hardscape, izgalmas az elgondolás, részletes mind a leírás mind a képanyag. Uh nagy gratula és csak így tovább. :)

U.i.: a másik naplód is nagyon részletes és nagyon király volt. :)
 
Nagyon király lesz, de arra majd figyelj, h szerintem ezek a nagyon kis vékony ágacskák el fognak bomlani egy idő után.
Az ilyen naplók nagyon kellenek, jó a hardscape, izgalmas az elgondolás, részletes mind a leírás mind a képanyag. Uh nagy gratula és csak így tovább. :)

U.i.: a másik naplód is nagyon részletes és nagyon király volt. :)

Köszi a visszajélzést, már az ilyenekért megéri naplózni! :)

Ezek fának a gyökerei, az előző 160-asban is szolgáltak már. Ha szétesnének, majd pótolom :)
 
Bevallom őszintén az elsődleges tervek alapján annyira nem jött át és nem tetszett a berendezés, viszont azért nem írtam és hurrogtam le mert kíváncsi voltam a végkifejletre. Ez viszont egy egész izgalmas, érdekes de egyben fura elképzelés is és megmondom őszintén hogy tettszik :)
Kíváncsi vagyok a növényesítésre hogy mennyit fog még dobni ezen a hangulaton, csak így tovább (y)
 
Az az emers rész is kifejezetten tetszik. A fókusz pont szinte már nem is az akváriumban van.

Nekem is pont ez tetszik ezekben az alacsony akváriumokban, h olyan nézőpontokat lehet alkotni, mint mikor a természet filmekben a kamera lencséje félig víz alatt félig felette van. :)
 
Egy ideje nyomon követem a naplóidat Máté.És meg kell mondjam hogy tettszik amit csinálsz.Jó nézegetni a képeidet,a videóid meg már már művésziek.
Jó látni a lelkesedést a hobbi iránt és jó látni a fejlődést minden egyes posztban.
Nem szoktam direktbe dicsérni senkit de szerintem Te megérdemled.
Csak így tovább és jönnek majd a versenyeken elért jó helyezések is. (y)(y)
 
Back
Oldal tetejére